2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حاضر جواب هستم ..ولی چیزی نمیگم.....خدا خودش بهتر جواب میده

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤

کیا مث من 6 روز بعد دعوا جواب متلک رو پیدا میکنن

😢

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 

من یه بار جوابشون رو دادم خواهرشوهرم گفت چون جواب ما رو دادی داداشم باید طلاقت بده! 😐

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2740

من همیشه همیشه با احترام ولبخند اگه یه جیزی بگن دلخوربشم جوابشونو میدم که بعد نرم دعوا با شوهرم راه بندازم و پیش اون غیبت کنم همونجا خاتمه میدم بحث و😐🤣🤦🏻‍♀️

❤️برای سلامتی کوچولو تو دلم صلوات میفرستین خدا خیرتون بده❤️
من یه بار جوابشون رو دادم خواهرشوهرم گفت چون جواب ما رو دادی داداشم باید طلاقت بده! 😐

میگفتی کاش توام میشد داداشت یه جوری پاک کنه که ردت نمونه 

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99

من ک همه خانواده و فامیل شوهرمو ی بار شستم پهن کردم اساسی یه بار برای همیشه😁

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

تو هم میگفتی چشششم

حالا بگو ببینم حضوری طلاق بگیریم 

یا غیابی😒😒

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚