2733
2734
عنوان

لطفا کمکم کنید عزیزان

99 بازدید | 9 پست

سلام میدونم شایدتاپیک تکراری باشه ولی ممنون میشم کمکم کنید.من الان یه شیائومی نت۸ دارم شرایط کاریم طوریه که همه علاوه براندروید ایفون هم دارن منم می خواستم یه آیفون 6s بخرم بنظرتون این گوشی انتخاب خوبیه؟؟؟تجربیاتتون رو درموردش میگید؟؟؟؟

عالیه شیایومی اما خب آیفون یه چیز دیگس🤩🤩من خودم شیایومی دارم عالیه🤩

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم بنظرت ایفون 6sبا قیمت ۴۵۰۰ می ارزه؟؟؟

۴۵۰۰؟؟ بنظر من که خوبه من خودم شیایومی گرفتم۹تومن حالا مطمئنی گوشیه کار میکنه و ریجستر (ریجستر بود چی بود یادم نیست اسمشو)شدس؟؟ 😅اخه۴۵۰۰کمه برا گوشی الان گوشیا ده پونزده تومنن😨😰

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
۴۵۰۰؟؟ بنظر من که خوبه من خودم شیایومی گرفتم۹تومن حالا مطمئنی گوشیه کار میکنه و رجیستر (رجیستر بود چ ...

۶۴ گیگ ریجستر شدس.فقط میترسم بخرمش چون قدیمیه!آپدیت جدید تاچند براش میاد؟؟

۶۴ گیگ ریجستر شدس.فقط میترسم بخرمش چون قدیمیه!آپدیت جدید تاچند براش میاد؟؟

من که الان مغزم کار نمیکنه😂شاید یچی بگم اشتباه باشه و سوالتو نفهمم الان😅😅😅فکر کنم برا اونم باشه یه مدت گفته بودن اون مدلا کلا هیچی ولی میگن شایعست(امیدوارم اشتباه توضیح نداده باشم  بازم میتونی بری بپرسی از بقیه جاها)