2733
2734
عنوان

لکنت زبان بچه😭میشه بیاین😔

190 بازدید | 9 پست

سلام بچه هاخوبین

ببخشید به یه مشکلی خوردم خاستم ازتون مشورت بگیرم

من دخترم دو سال و نیمشه.چن روزی میشع وقتی حرف میزنه کلمه الف رو میکشه مثل آب کلمع آرو چن بار میگه .بقیه حرفاشو قشنگ میزنه فقط کلمه الف اول روگیر میکنه.مثل این اسباب بازی.الف رو چن بار میگه..خیلی نگرانم.میشه راهنماییم کنید چیکارکنم😔

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

عزیزم نگران نباش پسر داییه من لکنت شدید داشت بردشت گفتار درمانی کامل خوب شد الان مثه بلبل حرف میزنه هیچ مشکلی هم نداره 

یکی دیگه رو هم میشناسم یه مدت همینجور شده بود ولی اون خیلییییی زود خوب شد 

2740

خواهر منم همین جور بود دکتر بردیم گفت لکنت زبان دلیلش ۲چیزه ی بچه ترسیده ی بچت باهوش و لوسه.

ی شربت داد ما دادیم ب خواهرم خورد خداروشکر بعد از اونوشربت خیلییی خوب شد الان عالیه.اسم شربت یادم نمیاد یادم اومد بهت می گم.

خدای خوب و مهربونم می دونم این روزهای سخت هم می گذره؛ ولی توی این روزها تو تنهام نزار❤🙏من کنکور۱۴۰۰رو به بهترین شکل ممکن می دم؛من مطمعنم ک موفق می شم💪🧠💗من مطعنم که با پسری پولدار خوشگل پاک سالم خوشتیپ کارمند ازدواج می کنم💏💗خدایا برای تو براورده کردن آرزوهام چیزی نیست پس برآوردشون کن💞🤲🙏