2752
2734
جلو دامادمون از این کارا نمیکنه😆😆😆😆 صبح رفته دانشگاه میگه بوست کردم رفتم توهم بای بای کردی ولی ...

بس داغ بودی 😁😂😂

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
خدایااااااااااا کاش منم بودم  اینقدر دلم ازین مراسما میخواد  چه لباسی هم پوشیدی محی خیلی ...

جای خیلیا تو این مراسمم خالی بود واقعا

دوست داشتم همه کسایی که دوسشون دارم یاشن

مخصوصا دوستای اینجا که اینقد مهربونن🥰

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا جاش نباشه دخترم خیلی هم جاشه عکس بده🤗

چ مدلی میخای مدل گلشیفته عکس بدم سیاسفید🤗🤗😌😏😌

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
2731
جلو دامادمون از این کارا نمیکنه😆😆😆😆 صبح رفته دانشگاه میگه بوست کردم رفتم توهم بای بای کردی ولی ...

اوخی خداکنه به ماچ منتهی شده باشه

مث حنا نشی هیچی حالیش نمیشه همه کارش میکنه شوهرش😆😂

چقدر جاش خالیه حنا جونم دختری در مزرعه هلاک کردی خودتو برای شوهرت حتما @منو_شهرو_قدم۲_سابق    

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
جای خیلیا تو این مراسمم خالی بود واقعا دوست داشتم همه کسایی که دوسشون دارم یاشن مخصوصا دوستای اینج ...

فدات شم عزیزم ایشالاک همیشه خوشیا در انتظارت باشن 😍😍

موهات لباست ارایشت همش اوکی بود😍😍😍😍😍

چ مدلی میخای مدل گلشیفته عکس بدم سیاسفید🤗🤗😌😏😌

نه واسه گلشیفته خیلی کوچیک بود😂

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
وای فک کن فک کنم منم مثه حنام😂😂😂😂

من موندم تو کارای شما به خدا چطوری میشه آخه😂

تو داغی ادم یادش نی؟ لامصب دنیا رو اب ببره من خوابم😂

اصلا اصلا هیچی حالیت نمیشه مثلا طرف ۱۰۰کیلوباشه ت۵۰

بپره روت غمتم نی هیچی نمیفهمی😁😁😁😁😁😁

نه واسه گلشیفته خیلی کوچیک بود😂

کوچیک ولی چش درار بقول تتلو😁😀😀😀

فدات شم عزیزم ایشالاک همیشه خوشیا در انتظارت باشن 😍😍 موهات لباست ارایشت همش اوکی بود😍😍😍😍😍

بچه ها راستی موهامو ارایشم خوب بود؟

به نظر خودم چشمامو خیلی خوب ارایش کردم 

موهامم اول میخواستم ساده ببافم گفتم گفتم چون استینم پفیه صورتم خیلی کوچیک میشه

چنتا دسته موهامو فر کردم😆

خیرسرم مدل دادم

2706