2733
2734
سلام  نومزد خوشگلم خوبی برنز جونم..کی به وصالت میرسم من ای گل نازک دلم..

فدات شم آقایی 

چشم حسودا ازمون دورباشه 😌

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
امیر😏😏 نقدو بچسب نسیه رو ول کن...من خودم برات یار میشم یار وفادار میشم

اون خیلی اصرار داره پیلم شده بدجور وگرنه کی برای من شما میشه

خیلی هم حرفای ناجور بِم میزنه اصن از خجالت آب میشم😬

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای خواهر.قدرمو نمیدونه عنق اقا همیشه خدا تو قیافس.اخر یه روز میزنم سیاه وکبودش میکنم عکسش میزارم پرو ...

اینارو ولش کن 

عکس چشمتو بده بندازم پروفایل 😍

وای شهین جون منم عاشق لهجه شیرازیم..یکی حرف میزنه میخوام ماچش کنم مردو زنم نداره😊😎

😄😄😄😄😄

آااااااخ یه لحظه تصورت کردم تو کلاس همین استاد.مثلا ما دو تا بغل هم نشسته بودیم..بعد همین که استاد میگفت بچه ها چیطو میشه که ایطو میشه؟؟🤓

تو بلند میشدی میگفتی بذا برم یه ماچش بوکنم بیام...من میگفتم نه فرانک تو رو خدا بشین ...میگفتی ولم کن بذار برم .بعد همینجور که میخواستی بری منم مقنعتو میگرفتم میکشیدم تو هم برمیگشتی یه چشم غره بهم میرفتی و با عصبانیت میشستی  ،بعد یه بشگون تو من درمیآوردی😥 و میگفتی بالاخره که میرم،حالا ببین😏

2731
خوشا به حالت ای روستایی چه پاک و ساده چه باصفایی تو یار داری دلدار داری اما من چی موی بلند روی سیاه ...

چی میگی خواهر 

از صبح مامان پوستمو کندن

انگار نامزدشون میخواد بیاد از جون‌من بشور و بساب راه انداختن

میگن پرده ها رو جارو بکش 😬

آخه چراااااا😤

من از آن روز که در بند توام ، آزادم 😍
😄😄😄😄😄 آااااااخ یه لحظه تصورت کردم تو کلاس همین استاد.مثلا ما دو تا بغل هم نشسته بودیم..بعد همی ...

معلم جون راه افتادیاااا❤️😂

چی میگی خواهر  از صبح مامان پوستمو کندن انگار نامزدشون میخواد بیاد از جون‌من بشور و بساب راه ...

تازه همدرد شدیم سمیراجونم

حالا تو یه انگیزه ای داری 

من چی 

از صبح دارم زیر گلدونی میسابم یه کاکتوس هم هست ازش میترسم یاد مادرشوهرم میفتم میبینمش😂 

سامی میگه تیغ پرت میکنه منم باور کردم آخه تو دستش خار بود گفت اون پرت کرده به من من دست نزدم 

حالا مامانم میگه اینو من سه ساله دارم تاحالا چیزی پرت نکرده تا شما اومدین پرتاباش شروع شده😐

2738
اون خیلی اصرار داره پیلم شده بدجور وگرنه کی برای من شما میشه خیلی هم حرفای ناجور بِم میزنه اصن از خ ...

اصلا جوابش نده دیگه...بگو من نامزددارم اقای محترم مزاحم نشو...خودم دست وبالم باز بشه میام میگیرمت اصلا غصه نخور..یه شارژ دوتومنیم برات فرستادم شب چیز چت کنیم😊😍

تازه همدرد شدیم سمیراجونم حالا تو یه انگیزه ای داری  من چی  از صبح دارم زیر گلدونی میسا ...

مگه جوجه تیغیه😂

سامی جونم عجب تصوراتی داره

نیکی جونم زیر گلدونیاشونو اون هفته با سرکه و جوش شیرین شستم 

بابا میگن نبودتو جبران کن 

خوبه هفته ای یکبار یه خانومه میاد کمک اگر نه جور اونم من باید میکشیدم 

من از آن روز که در بند توام ، آزادم 😍
ملکه منی خانومی..برات پاستیل ولواشک میخرم چش حسودات دراد🤤

چیزای ترش اصلا دلوم نِمِکشه فقط شیرینی موخام

گُفتُم مامانوم سِبَندِمان کُنه

اصلا جوابش نده دیگه...بگو من نامزددارم اقای محترم مزاحم نشو...خودم دست وبالم باز بشه میام میگیرمت اص ...

اوووو دوتومن فقط خب مو تا سلام کُنُم شارژوم تُموم مِره😒

مگه جوجه تیغیه😂 سامی جونم عجب تصوراتی داره نیکی جونم زیر گلدونیاشونو اون هفته با سرکه و جوش شیرین ...

مامان من هیچ کمکی نداره و کار هیشکیو قبول نداره منم کار میکنم آخر میاد میگه از سر باز کردی 

واقعا شدم کوزت 😭😭

2706