2737
2739

نیکی دیدی؟

کسی هست منو ندیده باشن؟ آنلاینا؟ خاموش خونا؟

اگه کسی هست تعارف نکنه،بگه بزارما😑

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای خداجون این دخترووووو رو نگاه کن  چه زیبا چه اصیل قربونت برم 😍  چه لباس خوشرنگی  ...

فداتشم لطف داری❤

دختر دیوانه ای بخدا، من خودم سبزه دوس دارم، داداشم کلا سیاه پوست سیاه پوست دوس داره، نمیدونم از کجا براش زن پیدا میشه

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
2728
نیکی دیدی؟ کسی هست منو ندیده باشن؟ آنلاینا؟ خاموش خونا؟ اگه کسی هست تعارف نکنه،بگه بزارما😑

بزارجیگر

خدایاشکرت😍درپیکرمن دوقلب دارد ضربان هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان.خاله هادعاکنید نی نی سالم بیادبغلم
2738
فداتشم لطف داری❤ دختر دیوانه ای بخدا، من خودم سبزه دوس دارم، داداشم کلا سیاه پوست سیاه پوست دوس دار ...

حالا خودشم پوستش سفید سفیده ها

2706