2737
2734
عنوان

پریودی

186 بازدید | 11 پست

سلام مامانا تروخدا نگرانممم😭😭

یکی دوهفته مونده ب تخمک گذاری با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و جلورو با دستمال گرفته بودم کاندوم پاره شد و نامزدم گفت که منی ازش خارج نشد اما ارضا شد . این اتفاق ۲ بار بوجود امد و هر بار جلورو گرفته بودم اما باز میترسم نکنه بخوره ب واژنم . ۵ .۶ روزه از روز پریودیم گذشته درد دارم اما نمیشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نترس.یادمه موقعی که بچه نمیخاستم هی از کوچکترین چیزی میترسیدم نکنه حامله بشم.بعد موقعی که بچه میخاستم ۴ماه طول کشید از ترسهای قبلیم خندم گرفته بود

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن
2731

ببين من تازه حتي مقعدم نبود !!! 

و اين ماه انقد استرس داشتم ك يوقت حامله بشم كه لكه بيني پيدا كرده بودم...

تاپيكامم ببيني ميفهمي..😂🤦🏻‍♀️

مشكل اينجاس كه تو سايتا خيلي چيزا نوشته...

با كاندوم حامله شدن-

با ايو دي حامله شدننن!!

طرف پريود شده ولي بعدش فهميده دو ماهه حاملس...

من وقتي لك بينيم شروع شد گفتم يا خدا لك لانه گزينيه لابد...حتي تحقيق درباره سقط هم كردم!!!

عقب افتادن پريود به استرس خيلي ربط داره 

و اينكه استرس نداشته باش ميدونم سخته  ولي اين باعث ميشه نشي!!! 

من امرو شدم با شيش روز تاخير!!! 

اگر خيلي شك داري برو بي بي بزن و وقتي منفي شد خيالت راحت تر ميشع.

ببين من تازه حتي مقعدم نبود !!!  و اين ماه انقد استرس داشتم ك يوقت حامله بشم كه لكه بيني پيدا ...

و اينكه نتيجه اي ك گرفتم اين بود ك حداقل اينجا اينطور تاپيكارو نزنم اول اينكه اينجا كسي متخصص نيس. دوم اينكه كلي ادم پيدا ميشن ك از شانسشون حالا با كاندوم سوراخ حامله شدن يا در دوران حاملگيشون پريود ميشدن!!! 

و خوندن اين تجربياتشون استرس ادمو بيشتر ميكنه

بايد شما صبر كني اگر پريود نشدي همچنان برو بي بي بزن اصن بي بي چكم نه! برو ازمايش خون بود 

البته احتمال حامله شدن هست ولي خب اگر ادم نخواد حامله بشه تنها ي راه هست اونم رابطه نداشتن😂مگرنه كاندوم و قرص هم ٩٨٪؜ جلوگيري ميكنه و امكان خطا هست.

خلاصه استرس نداشته باش واقعا

2738

عا راسي اگر خيلي استرس داري و خواستي با يكي حرف بزني 

من ايدي تلگراممو ميذارم برات 

چون خودم دقيقا تا ديروز دهنم صاف شد سر اين مشكل...

و ميفهممت...

خلاصه اگر خواستي همينجا بگو من بت ميدم ايديمو😊

استرسم نداشته باااااش 

شب بخير.✨