2733
2734
عنوان

شوهرم بهم پول نمیده😢چکار کنم😢

501 بازدید | 58 پست

سلام خانوما، من 5ساله ازدواج کردم، موقع کنکور عقد بودم یه رشته که بازار کارش خیلی خوبه قبول شدم که بعد درسم برم سر کار اما شوهرم نذاشت برم در عوض رفتم رشته ای که بازار کارش کمه و بعد فارغ التحصیلی شوهرم اصلا نذاشت حتی به کار کردن فکر کنم...

خیلی مخالفه..

از طرفی خودش بهم هیچی پول نمیده میگه هر چی بخوای خودم میخرم، میگم بابا شاید من برم یه جا پول لازم داشته باشم اصلا انگار نه انگار

یه بچه 1 ساله هم دارم، هر چی میگم شاید بچه چیزی بخواد،،

میگه تو فقط بگو هر چی میخواد خودم میخرم..

در ضمن شغل خیلی خوبی داره و درآمدش هم خیلی خوبه..

اما به من حقوقش هم نمیگه چقدره. من بعد 5 سال زندگی حقوق شوهرمو نمیدونم..

میگم بهم اعتماد نداری با هزار مدل پیچوندن نمیگه میگه نه این یه مورد رو بیخیال شو..

خودشم آقای خیلی خوب و مهربون و خوش اخلاقی هست سرش فقط به‌کار و زندگیشه و خیلی دوسم داره

هر چی هم بخوام خودش می‌خره اما به خودم پول نمیده یا اگه بده خیییییلی کم در حد خرید دوتا چیز کوچیک از سوپری سر کوچه..

الان حتی پول خرید یه بسته اینترنتی هم ندارم باید زنگ بزنم بگم برام بسته اینترنت بخر

هر چی میگم زن با یه بچه پول میخواد یه جوری میپیچونه و تمام..

خسته شدم از بس سر هر چیز کوچیکی گفتم پول بده..

چکار کنم؟!

باید یبار محکم میگرفتی حتی اگر دعوا میشد بینتون تا کوتاه بیاد

حالا یا پول بده یا مشکلی با سر کار رفتنت نداشته باشه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوب طاقتی داری والا.پنج‌سال اینجوری🤐

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2731
2738

خدا صبرت بده

میگی همه چیزش خوبه ، فقط همین اخلاقش بده ..پس حتما باید زیر نظر یک مشاور بری .

ببین هر سری بگو برات طلا بخره .وقتی خرید کوچولو کوچولو برو بفروش..پولشو بذار جیبت ..ب نظرت بفهمه عصبانی 👺میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی هر  چی میخوای باید دستتو پیشش دراز کنی.اصلا پول تو حسابت نداری

آره اصلا پول تو حسابم نمیریزه 

مثلا میریم بیرون میگه هر چی میخوای بخر اما بازم وقتی خونم یهو یه چی لازمم میشه

به نظرم مرگ یه بار شیونم یه بار یه بار داد و دعوا کن که یا پول میدی یا میرم سر کار بچرو خودت میذاری مهد من کار ندارم خلاصه تهدیدش کن که پول نده میری سر کار و دیگه به حرفش اهمیت نمیدی. البته این راه دومه اگه راه اول که صحبت با محبت و مهربونی و ناز و غمزس جواب نمیده

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت
2706