2733
2734

ای خدا لعنت کنه این کرونارو چه گرفتاری شدیم بخدا 

زندگی همه مختل شده  از شادی آثاری نیست همه از بس خونه نشستن افسرده شدن من شغلم طوریع که خیلی معرض خطرم ایوای یه عطسه اضافه میکنیم فکر میکنم کرونا گرفتم هزار جور فکر میاد تو سرم 

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
ای خدا لعنت کنه این کرونارو چه گرفتاری شدیم بخدا  زندگی همه مختل شده  از شادی آثاری نیست ...

حالا بشین بعدها رو ببین،،بزرگ مملکت دستور عزاداری رو داده حتی در شهرهای وضععییت ه قرمز،،ببین که چی نشه،،کرونا نمیکنه باما،،،،

حالا بشین بعدها رو ببین،،بزرگ مملکت دستور عزاداری رو داده حتی در شهرهای وضععییت ه قرمز،،ببین که چی ن ...

وای اره شنیدم تو اخبار میگفتن بخدا دیگه خسته شدیم الان مثلا تابستونه دیگه همش تو خونه ایم دلمون پوسید ولی ما تحمل میکنیم بخاطر مردم دیگه بخاطر بچه هامون بخاطر کادر درمانیمون اونا فتوای برگزاری مراسم میدن تروخدا نکنین این کارو 

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
خوب شدم عزیزم  ۱۹ سالمه راحت باشید.سوالی دارید در خدمتم

به نظرت من چیکار کنم قرنطینه کنم خودمو گلوم متل کسایی هست ک جیغ میزنن بعدش اونجوری درد میکنه به نظرت کروناست 

حس خشکی گلو که با آب خوردن بر طرف میشد بعد یه روز گلو درد سرفه شروع شد ۴ روز بعد تب و از دست رفتن ح ...

من تو سرماخوردگی هم حس بویایی و چشایی رو از دست میدادم

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
وای اره شنیدم تو اخبار میگفتن بخدا دیگه خسته شدیم الان مثلا تابستونه دیگه همش تو خونه ایم دلمون پوسی ...

بعدشم میان میگن مردم رعایت نمیکنن..

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀
2706