2733
2739
عنوان

کیا کرونا گرفتین؟

4327 بازدید | 194 پست

بعد اینکه خداروشکر بهبود پیدا کردین جایی رفتین؟یعنی بعد ۱۴ روز؟ناقل نیستیم یعنی؟🤨

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

بعد ۱۴ روز خوب میشن دیگ ناقل کجا بوده 

الان مامان من گرفته ۴ روزه قرنطینس🤦‍♀️

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گرفتم

من تایکماه بعدشم جایی نرفتم ترسیدم ناقل باشم بقیه رومبتلاکنم‌ و حق الناس بیوفته گردنم

هنوزم بعدازیکماه و دو سه هفته با ماسک حتی خونه بابامم‌میرم

خدایا یه نی‌نی سالم و صالح بهم بده قول میدم قدر هدیه تو بدونم 🌸❤
2728
من گرفتم من تایکماه بعدشم جایی نرفتم ترسیدم ناقل باشم بقیه رومبتلاکنن وحق الناس بیوفته گردنم هنوزم ...

شما بعدش دوباره تست دادی؟

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2738
سلام من دارم امروز چهار روزه. منم از صبح به همین فکر میکنم. البته دکتر به من هشت روز قرنطینه داد ولی ...

انشالله عزیزم سلامت باشی

من ۱۴ روزم فردا تمومه

علائمی ندارم دیگه

پسفردا سه شنبه انشالله میرم تست بدم ببینم منفی یا نه

ولی میترسم بعدش کسی ازم بگیره ناقل باشم

من شنیدم ۲۰ روز بعد از خوب شدن هم ناقلن.

نه عزیزم وقتی علائم بیماری از بدن فرد بیرون برن دیگ ناقل نیستن 

ولی خیلی مریضی بدیه خداکنه زودتر از شرش خلاص شیم یا واکسنش تولید انبوه بشه و به دست همه برسه

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2706