2737
2734

دکتر خودش پاره میکنه

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

گاهی نیاز به پاره کردن نیست با ورزش و کمک ماما و ..

ولی اکثر مواقع برش میدن دیگه 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
این ک خیلییییییی بده ک واقعا ترسناکه.از سزارین ک بدتره پس.چیش میگن خوبه.فرق نداره ک

سزارین که بدتره توی کمرت نخاعت آمپول میزنن بی‌حس بشی بعد شکمتو پاره میکنن

هرکدومش درد خودشو داره

زندگی دیروزی ها مثل امروزی ها نبود... ادعا نبود چشم و هم چشمی نبود👁️👀من بیشتر و تو کمتر نبود📈📉تولدت مبارک و کیک و شمع نبود🎉🎂کادوی گرون قیمت و سالگرد ازدواج نبود🎁💍حتی "دوستت دارم" هم نبود💘؛ یه شناسنامه بود که ثابت میکرد کی مال کیه📕عالی نبود، قشنگ نبود، حتی بیشترش اندوه بود🖤؛ قدیم تر ها بوداشون کم و نبوداشون زیاد بود🙎🏻‍♀️اما یه چیزی بود که زندگیشون دوام داشت گذشت بود🤝دادگاهشون خونشون بود🏠قاضیشون دلشون بود❤️و حکمشون صبر🙏... ما چقدر صبوریم؟؟؟ مایی که همه چیز داریم...؟! 
این ک خیلییییییی بده ک واقعا ترسناکه.از سزارین ک بدتره پس.چیش میگن خوبه.فرق نداره ک

خیلی بده 

سزارین خیلی بهتره 

من که اگه خداکمک کنه و دکترم زیرقولش نزنه میخام سزارین کنم 

خدایا شکرت بخاطر همه چی 
من طبیعی بودم عزیزم، بعضیا بدون برش زایمان میکنن، بعضیام مثل من برش میخورن، من سه چهارتا بخیه خوردم

پس درد نداش؟خیلی ترسناکه ک.چیو برش میدن.خب.خدااا.نمیتونم درک کنم.هفته 34 هستم استرس شدید دارم بخدا.

2706