2733
2734
عنوان

بالای 30 ساله ها میشه بیایید با عدد سنم نمیتونم کنار بیام 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 37 پست
دو تا پیشنهاد بهت میگم  واسه ازدواجت نشین خونه تا یکی بیاد خودت تو گروه های مختلف برو و اشنا ش ...

مرسی عزیزم

میدونی بدبختی خیلی مغرورم و البته اعتماد به نفسم هم کمه برای اینجور آشنایی ها خود دختر هم باید یه چراغ سبزی نشون بده دیگه بدبختی من نمیتونم 

ولی توسل حتما ممنون که گفتی

وای عزیزم اینجوری نگو تو روخدا  از چی انقدر ناراحتی؟

از همه چی ....از بچگی تا ۲۴ سالگی هیچی دست خودم نبود الان که ازدواج کردم نمیزارن بااراده خودم زندگی کنم....من نمیخوام فامیل خودم با شوهرم ارتباط نزدیک داشته باشن از بحث های فامیلامون دورش میکنم شوهرم سوپری داره یه راست میرن پیشش میشینن هرچی مشکلات فامیلمونه از حفظ شده شوهرم من نمیخواستم شوهرم قاطی فامیلامون بشه جز خانوادم....دامادمون روز و شب پیش شوهرمه مشکلات تک تک فامیلامون رو واسش تعریف میکنه....یه روز کسی از خانوادم ناراحتی چیزی داشته باشن یه راست کف دست شوهرم میزاره ....بیزارم کردن از زندگی هرچی هم جلوشونو میگیرم فایده نداره پرورو ان

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وای عزیزم اینجوری نگو تو روخدا  از چی انقدر ناراحتی؟

همین دو دقیقه پیش باز یه مورد پیش اومد....اعصابم خورده از اینورم خودم مشکلات مالی شدید دارم ناخواسته باردار شدم حوصله هیچ چیزو ندارم نمیدونم جلو کدوم مشکل رو بگیرم

اونا اونقدر از تک تک لحظاتشون لذت میبرن و هروزشون مسافرت و خرج و مهمانی های آنچنانی که دیر ازدواج می ...

اونا چون مسافرت میرن بهشون خوش میگذره چهل سالگیشون با ما فرق میکنه!؟حرف من اینه که سی سالگی سن خاصی نیس که ازش توقع دستاورد انچنانی داشته باشیم خیلی از تصمیم ها و اتفاقات مهم زندگی میتونه تو سن های بالاتر باشه!

حالا اگه بخوایم بشینیم ناله کنیم ما بدبختیم ما بیچاره ایم بحثش جداست البته پایه هم هستم  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2731

[QUOTE=147761917]عزیزم اینا که مشکلات حادی نیست یکم شاید حساس شدی 😭😭😭😭😭😭خستم کردن موضوع خصوصی دیگه باشوهرم ندارم....تا زنگ بزنم ب شوهرم پیشش نشستن ازهمه چیمون خبر دارن نظر هم میدن

همین دو دقیقه پیش باز یه مورد پیش اومد....اعصابم خورده از اینورم خودم مشکلات مالی شدید دارم ناخواسته ...

ببین یکم از ناراحتیت به خاطر بهم ریختن هورمون هاته 

خدا را شکر کن که خدا بهت بچه داده 

خیلی ها مثل من هستند که نمیدونند روزی برسه اونها هم طعم مادر شدن و بچشند یا نه خیلی ها دیگه هم سال هاست دارند دوا و درمون میکنند ولی خبری نیست 

شاکر خدا باش خیلی ها آرزوشونه جای تو باشند