2733
2734
عنوان

بالای 30 ساله ها میشه بیایید با عدد سنم نمیتونم کنار بیام 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 37 پست

منم دومین روز سی ویک سالگی رو پشت سر گذاشتم.باقسمت اول حرفات موافقم .خیلی زود گذشته من فک میکردم 31سالگی خفن تراز این حرفها باشه.مجردی هم غصه نداره اولا سن ازدواج رفته بالا  دوما انشاالله یه بخت خوب وسبز نصیبت میشه و فکرها ونگرانی های امروزتو فراموش میکنی 

منم حس ترو دارم ۳۰ سالمه ولی از زندگی لذت نبردم و هیچ کاری نکردم خانواده دستامو بستن

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

این مشکل شما نیست الان یه مقدار تعریف سن و عدد سنی با دهه های قبلی فرق میکنه،به خاطر همون هم هست از سال ۲۰۱۸سازمان بهداشت جهانی سن جوانی رو تا پنجاه سال تغییر داده،در حالی که قبلاً این عدد روی ۴۲ بود

حالا مثلا الان اونایی که ازدواج کردن کجای دنیا رو در سی سالگی گرفتن که شما احساس کمبود میکنی!!!!از زندگیت در هر شرایطی لذت ببر!سی سال هم سنی نیست والا سلبریتی هاس خارجی رو میبینی تازه چهل پنجاه ازدواج میکنن.. بچه دار میشن....طلاق میگیرن زندگی جدید شروع میکنن و ...

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

من 20 سالمه و عشقم 27 سالشه. بخاطر مخالفت خانواده ها بهم نرسیدیم هنوز. من برای عشقم خییییلی ناراحتم برای این که دیگه داره سنش 30 سال میشه ولی هنوز ازدواج نکرده درحالی که همه دوستاش بچه هم دارن.😔😔😔😔

😍 انشالله😍انشالله😍انشالله😍 00/11/22 تاریخ بهم رسیدن مونه

چند تا دوست مجرد بزرگتر خودم دارم به قدری بانشاط اند 

همش دنبال خرید و کلاس رقص و مهمونی و اینان 

کاش منم میتونستم مثل اونها بیخیال باشم

البته ظاهری کمتر میزنم مشکلم مجردیم نیست همین الان هم خواستگار میره و میاد مشکلم سنمه انگار که فقط عددش رفته بالا بدون اینکه هیچ دستاورد خاصی داشته باشم😭

منم 31 سالمه انگار همه ی حرفای منو نوشتی منم دقیقا همین احساس ها رو دارم و اینکه من خیلی حسرت گذشته رو میخورم 

مثلا میگم چرا گذشته این کار رو نکردم چرا اون کار رو نکردم 

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
حالا مثلا الان اونایی که ازدواج کردن کجای دنیا رو در سی سالگی گرفتن که شما احساس کمبود میکنی!!!!از ز ...

اونا اونقدر از تک تک لحظاتشون لذت میبرن و هروزشون مسافرت و خرج و مهمانی های آنچنانی که دیر ازدواج میکنن و سرحال هستن ما آدمای عادی چی چپیدیم تو خونه دیگران واسمون تصمیم میگیرن همش باید اجازه بگیری دو قدم بری بیرون

منم 31 سالمه انگار همه ی حرفای منو نوشتی منم دقیقا همین احساس ها رو دارم و اینکه من خیلی حسرت گذشته ...

دقیقا

پشیمونم چرا یه رشته ی دیگه درس نخوندم

چرا زبانم زودتر شروع نکردم

چرا خواستگارای خوبمو الکی الکی پروندم

هعی روزگار😑

دقیقا پشیمونم چرا یه رشته ی دیگه درس نخوندم چرا زبانم زودتر شروع نکردم چرا خواستگارای خوبمو الکی ...

ما زندگی رو میسوزونیم وگرنه استفاده نمیکنیم ای کاش زنده نبودم اصن بوجود نمیومدم

دقیقا پشیمونم چرا یه رشته ی دیگه درس نخوندم چرا زبانم زودتر شروع نکردم چرا خواستگارای خوبمو الکی ...

دو تا پیشنهاد بهت میگم 

واسه ازدواجت نشین خونه تا یکی بیاد خودت تو گروه های مختلف برو و اشنا شو با یکی 

البته ادم درست و حسابی ها نه هر چرت و پرتی 

و اینکه برای ازدواجت توسل کن به امام رضا 

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
2706