2733
2734
عنوان

تجربیاتتون رو از قرص رداکتیل بگید

95548 بازدید | 26 پست
سلام دوستان
من در پی جست وجو هایی که این چند وقت انجام دادم تصمیم گرفتم رداکتیل بخرم
دلم میخواد 10 کیلو کم کنم
اما چون قیمتش بالاست باز هم شک میکنم
خواهش میکنم اگر تجربیاتی دارید بهم بگید
اگر خوردید نتیجه گرفتید یا نگرفتید
Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولا که نه خودت از قیمت می تونی بفهمی که همون اثرو نداره. اما من بهت یه پیشنهاد دیگه می دم اونم فرص تینوئد ریتارد هست Tinuate ritard هم ارزونتره (آلمانیش ورقی 30 تومن) هم اثرش از ریداکتیل خیلی بهتره من جفتشو همسرم امتحان کرد . با تنوئید 20 کیلو تو 4 ماه ک کرد اما با ریداکتیل همش 7-8 کیلو
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2728
من از خانم دکتر ندا صادقی(متخصص پوست و دوست عزیزم)شنیدم که باید حتما اصل باشه و اونم فقط تو داروخانه امین در جردن و صدف در نیاوران دارن و برای لاغری تا 10 کیلو چیز خوبیه و البته نباید خیلیییییییی مصرف کرد چون عوارض خودشم داره ولی تا 10 کیلو میشه.....موفق باشی
سیبوترامین یا ردوکتیل که فقط توسط لابراتوار Abbott تولید می گردد یک داروی کاهنده ی اشتهاست. این کپسول با نام های تجاری Reductil ،Meridia و Sibutrex در بلیستر های ۱۵ تایی به صورت ملح هیدروکلراید ۱۰ و ۱۵ میلی گرمی عرضه می گردد. از نظر ساختمان مولکولی شبه آمفتامین محسوب می شود اما مکانیسم اثر متفاوتی نسبت به این ترکیبات دارد.

از لحاظ کاربرد به عنوان کاهنده ی اشتها در درمان چاقی استفاده می شود. از نظر علمی چاقی یا obesity زمانی مطرح است که *BMI فرد بالاتر از ۳۰kg/m2 باشد. بنابراین مصرف این دارو باید با نظر پزشک و تحت کنترل صورت گیرد.

موارد منع مصرف:

افرادی که سوابق زیر را دارا هستند نباید این دارو را مصرف کنند:
1.بی اشتهایی عصبی، پرخوری عصبی، افسردگی و مانیا
2.مصرف الکل
3.ازدیاد حساسیت به دارو
4.افراد زیر ۱۸ سال
5.مصرف داروهای ضد افسردگی و مؤثر بر سیستم اعصاب مرکزی
6.مشکلات عروق محیطی
7.فشار خون بالا
8.فشار خون ریوی
9.سابقه ی بیماری های قلبی و سکته
10.پرکاری تیروئید
11.گلوکوم
12.تشنج
13.مشکلات پروستات و احتباس ادرار
14.فئوکروموسیتوما
15.حاملگی و شیردهی

عوارض جانبی:

مصرف این دارو علاوه بر موارد بالا میتواند مشکلات گوارشی شدیدی را نیز ایجاد کند.

تداخلات:

مصرف این دارو با دارو های افزاینده ی سروتونین (اکثر داروهای اعصاب) ، اپیوئیدها، داروهای ضدمیگرن، داروهای مهارکننده ی سیتوکروم مثل کتوکونازول، اریترومایسین و … و داروهای ضدبارداری ممنوع می باشد.

مقدار مصرف:

برای شروع باید با ۱۰ میلی گرم در روز شروع کرد (صبح ها بعد از صبحانه) و در صورت لزوم می توان تا ۱۵ میلی گرم در روز بعد از ۴ هفته افزایش داد
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
این دارو تا جایی که می دونم از بازار اروپا جمع آوری شده

ضمنا با این دارو نیکوتین وارد بدنت نکن عوارض قلبیش تشدید میشه(سیگار و قلیون)
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
2738
Tenuate یا Diethylpropion Hydrochloride در واقع به عنوان یک ترکیب کاهنده اشتها در درمان کوتاه مدت چاقی مورد توصیه قرار میگیرد
این ترکیب به عنوان یک محرک و از طریق اثر غیر مستقیم بر روی سیستم عصبی سمپاتیک باعث کاهش اشتها در فرد میگردد البته قابل به ذکر است که معمولا در درمان اصولی چاقی این قبیل ترکیبات با یک چنین شیوه اثری مورد تایید نمیباشند
این ترکیب با توجه به اثرات جانبی که دارد نباید در بچه ها و سالمندان مورد استفده قرار گیرد . همچنین افرادی که دارای ناراحتیهای عصبی هستند و یا در گذشته سابقه ابتلا دارند نیز مجاز به استفاده این دارو نیستند.
این دارو به شکل خوراکی مصرف میشود و به سرعت از طریق سیستم معده-روده ای در بدن جذب میشود و در کبد متابولیزه شده و متابولیتهای دفعی ان از طریق ادرار دفع میگردد . همچنین لازم به ذکر است که در مادران شیرده متابولیتهای این دارو وارد شیر مادر نیز میگردند.

شیوه و دوزاژ مصرف این دارو برای کاهش اشتها و وزن به شکل زیر است
روزانه 25 میلی گرم در 3 نوبت و هر بار 1 ساعت قبل از هر وعده غذایی و یا روزانه 75 میلی گرم در یک نوبت و در اواسط روز.
نکته قابل ذکر این است که این ترکیب نباید در هر دوره مصرف بیش از چند هفته به طور مداوم مورد استفاده قرار گیرد
Tenuate Dospan و Tenuate Retard از اشکال اصلی این دارو هستند
همانطور که اشاره شد معمولا این قبیل ترکیبات در کاهش وزن خصوصا در افرادی که اضافه وزنهای بالا دارند مورد تایید و توصیه نمیباشند
رژان جان سلام خوبی عزیزم؟
منم مثل خودت فبل بارداریم عالی شده بودم
آخه یه دوره فرص تنوئیت استفاده کردم اما اون روز ها د زیبا دوام چندانی نداشت چون زود نداشت چون سریع نی نی دار شدم الان تازه دخترم رو از شیر گرفتم زیاد چاق نیستم اما دوست دارم 10 کیلو کم کنم تا مانکن بشم
میگن رداکتیل هم مثل تنوئیت میمونه رو اشتها کار میکنه
قبلا هم یه تاپیک زده بودم چند نفر بودن رداکتیل خورده بودن وراضی بودن میخواستم مطمئن یشم آیا جواب میده؟
پشمالو جان
آره راست میگی من آذر 87 یک دوره تنوئیت خوردم عالی بود عالی
البته رژیم هم گرفتم
بدون بازگشت هم بود
اما بعد دیگه حامله شدم
شنیدم که تنوئیت جمع شده وتوی بازار فقط تقلبی اش هست اما اعتنا نکردم تا اینکه پارسال 30 تا دیگه خریدم اما اصلا فایده نداشت دریغ از یک کیلوکاهش وزن
2706