2737
2739
عنوان

گرفتگی گوش

| مشاهده متن کامل بحث + 9948 بازدید | 54 پست
احتمال مشکل شما هم مایع پشت گوشتونه سرچ کنید شاید چیز بدرد بخوری متوجه بشین

خیلی سرچ کردم ولی علائمشون سرگیجه و درد و چیزای دیگه بود که نداشتم فقط حرکت یه مایع رو متوجه میشم و گرفتگی گوش که دارم جزو علائمش نیس اکثرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سرچ کردم ولی علائمشون سرگیجه و درد و چیزای دیگه بود که نداشتم فقط حرکت یه مایع رو متوجه میشم و ...

در مورد مایع پشت گوش سرچکن

این اتفاق در مورد مایع دور مغز هم میفتهکه باعث سر درد و منگی و سرگیجه میشه

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....
2731
خیلی ممنونم. خداکنه آخه سختمه واقعا 

مبدونم

منم خیلی اذیت شدم

8 ماه تمام حالم بد بود

مرتب گریه میکردم

ولی خیلی ناگهانی یا روز صبح بیدار شدم و دیگه همه چیز عادی بوذ

در مورد مایع پشت گوش سرچکن این اتفاق در مورد مایع دور مغز هم میفتهکه باعث سر درد و منگی و سرگیجه می ...

آره همونو خیلی خوندم، ولی سرگیجه و سردرد و وزوز گوش ندارم که از مهمترین علائمشه. فقط گرفتگی گوش دارم که خیلی اذیتم میکنه. وقتی از خواب بیدار میشم بیشتر از بقیه ی وقتا گرفته س

مبدونم منم خیلی اذیت شدم 8 ماه تمام حالم بد بود مرتب گریه میکردم ولی خیلی ناگهانی یا روز صبح بید ...

خداروشکر که خوب شدین کار خاصی انجام دادین یا چیز خاصی خوردین غیر از حرکت سریع و ضربه که گفتین؟ 

مبدونم منم خیلی اذیت شدم 8 ماه تمام حالم بد بود مرتب گریه میکردم ولی خیلی ناگهانی یا روز صبح بید ...

اصلا توی این 8 ماه بهتر نشده بودین؟ مثلا من بعد از ساکشن یا گاهی اوقات دیگه طوری خوب میشه که فکرمیکنم دیگه نمیگیره البته زمانش کوتاهه. باز گاهی چنان کیپ میشه. ولی درکل شدت گرفتگیشم یه بار کمه یه بار زیاد

2740
خداروشکر که خوب شدین کار خاصی انجام دادین یا چیز خاصی خوردین غیر از حرکت سریع و ضربه که گفتین؟ 

نه اصلا فقط حواسم به حرکت سرم بود آروم تکون میدادم

اصلا توی این 8 ماه بهتر نشده بودین؟ مثلا من بعد از ساکشن یا گاهی اوقات دیگه طوری خوب میشه که فکرمیکن ...

نه دائمی بود اینقدر که فکر نمیکردم زمانی خوب بشه

نه اصلا فقط حواسم به حرکت سرم بود آروم تکون میدادم

حرکت مایع توی گوشتون رو چقدر حس میکردین مثلا موقعی که سرتونو تکون میدادین حس میکردین اونم حرکت میکنه؟ بعد مقدارشو حس میکردین چقدره مثلا در حد یکی دو قطره یابیشتر

حرکت مایع توی گوشتون رو چقدر حس میکردین مثلا موقعی که سرتونو تکون میدادین حس میکردین اونم حرکت میکنه ...

نه فقط احساس رطوبت داشتم توی گوشم