2733
2734
عنوان

گرفتگی گوش

| مشاهده متن کامل بحث + 9948 بازدید | 54 پست
پس یعنی منم قطره رو استفاده کنم؟؟

اگه جرمش زیاده یا مشکلی دارین آره مشکلتون حل میشه ازخود دکتر زنگ بزنین بپرسین بگین گوشام کیپ میشه بازم بریزم یانه. اکثرا گوشاشون میگیره با این قطره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 8 ماه این مشکل را داشتم به همراه صدای وز وز دائم توی گوشم

آخر بهم گفتم بر اثر ضربه یا حرکت سریع مایع پشت گوش تکون خورده و به مرور خودش خوب میشه

خوب هم شد

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....
2731
من 8 ماه این مشکل را داشتم به همراه صدای وز وز دائم توی گوشم آخر بهم گفتم بر اثر ضربه یا حرکت سریع ...

چطوری فهمیدن مشکل از مایع گوشتون هست؟ از روی نوار یانه چون من نوارگوش دادم چیزی نگفت دکتر. بعد دارو بهتون دادن تو این مدت؟ به من یه شربت ضد احتقان و یه قرص که کورتونی هست و یه ستیریزین داد دکتر هنوز یه روزه مصرف کردم ولی خوب نشدم

من 8 ماه این مشکل را داشتم به همراه صدای وز وز دائم توی گوشم آخر بهم گفتم بر اثر ضربه یا حرکت سریع ...

من وز وز گوش ندارم فقط دیشب کمتر از یه دقیقه یه صدای بوق حس میکردم. علائم شما غیر از وزوز چی بود دیگه؟ من حس میکنم یه مایع داخل داخل گوشم هست و تکون میخوره ولی نوار مشکلی نشون نداد نمیدونم

چطوری فهمیدن مشکل از مایع گوشتون هست؟ از روی نوار یانه چون من نوارگوش دادم چیزی نگفت دکتر. بعد دارو ...

نوار گوش گرفت چیزی نشون داد از علائم گفت

دارو نداد اصلا فقط گفت حرکت سریع و ناگهانی نداشته باشن

2740
من وز وز گوش ندارم فقط دیشب کمتر از یه دقیقه یه صدای بوق حس میکردم. علائم شما غیر از وزوز چی بود دیگ ...

من زیاد احساس رطوبت توی گوش داشتم

صدای بم دائمی و گاهی وز وز هم بود

خستم می‌کرد اینقدر که گریه میکردم

سرم میذاشتم بالش کمتر میشد

بعد میشه خواهشا علائمتون کامل بگین برام و اینکه تا چه حد کیپ بود گوشاتون

بالا توضیح دادم

حس میکردم پرده جلوی گوشمه و نمیذاره باد خارج بشه

نمیدونم تونستم منظورمو برسونم؟ 

من زیاد احساس رطوبت توی گوش داشتم صدای بم دائمی و گاهی وز وز هم بود خستم می‌کرد اینقدر که گریه میک ...

منم خیلی اذیت میشم. حس میکنم یه مایع توی گوشمو ولی انگشتمو که میزارم خشکه. حس میکنم هرچی هست توی گوشمه و پشت یه مانع گیر کرده

منم خیلی اذیت میشم. حس میکنم یه مایع توی گوشمو ولی انگشتمو که میزارم خشکه. حس میکنم هرچی هست توی گوش ...

احتمال مشکل شما هم مایع پشت گوشتونه

سرچ کنید شاید چیز بدرد بخوری متوجه بشین