2752
2734
عنوان

جذب آرزوها با 124000 صلوات

| مشاهده متن کامل بحث + 26775 بازدید | 1195 پست
منم هستم
برای حال خوبم محتاج دعای شما نی نی سایتی ها هستم یه زمانی آرزوم بود مادر بشم ولی الان فهمیدم شوهرم بهم خیانت کرده دارم جدا میشم میشه از ته قلبتون برای آرامشم دعا کنید🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستان تشکر میکنم بابت ایده فوق العاده شما عالیه اینجا همه بفکر همه هستن اینطوری که انرزززززززززی بالا داره دوستون دارم
خدایا اکنون در نظم متعالی قرار دارم و زندگیم را به طرح الهی می سپارم . خدایا به اندازه بزرگی خودت سپاس
سلام ریتا جون اسم منم اضافه کن امیدوارم به حق 5تن همونطوری که ریتا جون گفتند هممون حاجت روا میشیم امین
چنین گفت زرتشت: عاشق عاشق شدن باش و دوست داشتن را دوست بدار از تنفر متنفر باش به مهربانی مهر بورز با آشتی آشتی کن و از جدایی جدا باش
سلاااام ، روزگارتان همه از آن نگاه پروردگارم ... ریتای عزیزم بدو بیا بغلم که چقدر این کارت به دلم آرامش داد ، خدا رو به صد دنیا شکر ... منم اگر لایق باشم هستم ، ممنونم ازت بانوی مهرین و دلپاکم ....
من زنم ، بی هیچ آلایشی ، حتی بی هیچ آرایشی ! من زنم ...... اما گاهی کودک میشوم کودک دلبند تو تا محکمتر در آغوشت بیارامم .
سلام ریتای عزیززززززم اسم منم به نیت صلاح بودن متن امضام و تحققش به زودی اضافه کن راستی اگه امکانش هست اسم آبجیم رو هم به نیت ازدواج هر چه زودتر با جفت روحیش و خوشبختیش بنویس سپاسگزارم
خدا جونم بخاطر همه چی ازت ممنونم ، من با فکر تو آرومم....
چقدر خوشحالم که همه دوستای جذبیم دارن میان اینجا رستا جون، مهناز جونم، بوق عزیزم دختر اردیبهشت نازنین همگی خوش اومدید
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش ، خواهی دید که آن لحظه هرگز نخواهد رسید
2706