2733
2734
عنوان

جذب آرزوها با 124000 صلوات

| مشاهده متن کامل بحث + 26775 بازدید | 1195 پست
سلام بر همگی مبارک باشه ان شالله به حق صلوات بر محمد وآل محمد همه دوستان به بهترین شکل یه خواسته هاشون برسن الهی امین ریتای عزیزم خیلی خیلی ممنون
خودمان را با جمله قسمت چه باشد گول میزنیم ... قسمت اراده من و توست ! ( خدا جون اراده کردم خوب باشم و به آرزوهام برسم پس به من لطف کن تا روزهای قشنگ رو ببینم ) سیمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام منم اضافه کن لطفا دوستم بچه ها پدرم محتاج دعای همتونه ... دعا کنید واسش http://old.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=855106&PageNumber=1
با کلّی اُمید :) مامانا واسه سلامتی قند عسلم یه صلوات میفرستین؟ مرداد 94 بدنیا میاد عسلی من ایشالا :*
ممنون بهار عزیزم لاله جان قراره ما اینجا با توکل به خدا بزرگترین آرزوهامون رو جذب کنیم. و انشااله که به زودی جلوی اسم تک تکمون حاجت روایی می خوره
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش ، خواهی دید که آن لحظه هرگز نخواهد رسید
2706