2733
2734
عنوان

معذرت میخوام ولی ادرار کف الود!!!

12791 بازدید | 10 پست

سلام خانما

من باردارم 37 هفته و 5 روز بعد الان گلاب به روتون رفتم دستشویی کل دستشویی پر کف شد!!!

این نشونه چیه؟خیلی نگرانم

نیازه برم بیمارستان؟

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

ببخشیداستاترهرکارکردم نشدتاپیک بزنم من الان بی بی چکم مثبت شداین ماه داروی اعصاب خوردم بخاطراسترس خیلی شدیدم حالاچیکارکنم به نظرتون سالم میمونه الان کمردردشدیددارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشیداستاترهرکارکردم نشدتاپیک بزنم من الان بی بی چکم مثبت شداین ماه داروی اعصاب خوردم بخاطراسترس خی ...

خدا بخواد سالم میمونه عزیزم

رفتی چکاپ حتما با دکترت درمیون بذار

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
2728

https://article.tebyan.net/270035/7-علت-ادرار-کف-آلود

من ایهانم ی مرد بی هویت یک ترامرد مردترازهرمردی میشه برای بدست اوردن جسم واقعیم ی صلوات بفرستی ؟ من همینم ، انتظار من دیگه ای نداشته باش چون من اینی هستم که هستم!

2- پروتئین اوری و پره اکلامپسی در طول بارداری

خیلی وقت ها خانم های باردار به دلیل نخوردن آب کافی دهیدراته می شوند. طبیعتا نتیجه ی این دهیدراته شدن، تغلیظ ادرار خواهد بود که می تواند علت ادرار کف آلود باشد. اما وجود کف در ادرار می تواند نشانه دفع پروتئین در طول بارداری باشد.

وجود پروتئین در ادرار خانم های باردار معمولا از پره آکلامپسی ناشی می شود که البته نیازمند توجه ویژه و درمان است. پره آکلامپسی وضعیتی در دوران بارداری است که فشار خون افزایش یافته و کلیه ها پروتئین دفع می کنند و ورم در اندام ها ایجاد می شود.

من ایهانم ی مرد بی هویت یک ترامرد مردترازهرمردی میشه برای بدست اوردن جسم واقعیم ی صلوات بفرستی ؟ من همینم ، انتظار من دیگه ای نداشته باش چون من اینی هستم که هستم!
خدا بخواد سالم میمونه عزیزم رفتی چکاپ حتما با دکترت درمیون بذار

امروزمیخام برم فک نمیکردم مثبت بشه من قرص اورژانسی هم خوردم لطفابرام دعاکن سقط داشتم قبلادیگه تحملشوندارم

2- پروتئین اوری و پره اکلامپسی در طول بارداری خیلی وقت ها خانم های باردار به دلیل نخوردن آب کافی د ...

خودم نخوندمش فقط کپی پیست کردم.

2740
خودم نخوندمش فقط کپی پیست کردم.

لطف کردی

اگه دوباره تکرار شد میرم بیمارستان

لطف کردی اگه دوباره تکرار شد میرم بیمارستان

خواهش.بله حتمابرو .