2733
2739
عنوان

سوزش

98 بازدید | 11 پست

احساس سرفه ته گلوم دارم ولی اصلا سرفم نمیاد کروناس؟؟؟؟

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

😐منم آب دهنم پرید ته گلوم سرفه کردم کروناست؟

نه بابا نیست 

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😐منم آب دهنم پرید ته گلوم سرفه کردم کروناست؟ نه بابا نیست 

اب دهن فرق داره من از صبح حس میکنم تو گلوم چیزیهکه با سرفه صاف میشع ولی اصلا سرفم نمیاد

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
2731
آب جوش بخور ببین چطور میشه

خوردم اصلا نمیدونم چجوری بگم ببخشید ولی دیدید انگار یه خلط ته گلو میمونه ادم سرفه میکنه صاف میشه ولی نه خلطه نه سرفه دارم

خوردم اصلا نمیدونم چجوری بگم ببخشید ولی دیدید انگار یه خلط ته گلو میمونه ادم سرفه میکنه صاف میشه ولی ...

آره میدونم 

خودمم گاهی اینجوری میشم ولی متاسفانه راه حل خاصی نداره😂یکی دو روز صبر کن ببین چی میشه دیگه

خوردم اصلا نمیدونم چجوری بگم ببخشید ولی دیدید انگار یه خلط ته گلو میمونه ادم سرفه میکنه صاف میشه ولی ...

احتمالا حساسیته.سابقشو داری یا دیروز چیز حساسیت زا خوردی خربزه انگوری؟

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.
2738
احتمالا حساسیته.سابقشو داری یا دیروز چیز حساسیت زا خوردی خربزه انگوری؟

نه حساسیت ندارم اصلا

نه حساسیت ندارم اصلا

پس کووید۲۰ نه ۱۹😂😂😂

نترس بابا بگیری هم چیزی نمیشی دیگه خیالت راحت میشه.داداشم گرفت الان خوب شده ول میگرده برا خودش استرسش رفته

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.
پس کووید۲۰ نه ۱۹😂😂😂 نترس بابا بگیری هم چیزی نمیشی دیگه خیالت راحت میشه.داداشم گرفت الان خوب شده ...

اصلا خودم بگیرم مهم نیست این که اطرافیانم نگیرن اخه تستشم میگن خیلی گرونه ادم نمیدونه چیکار کنخ

اصلا خودم بگیرم مهم نیست این که اطرافیانم نگیرن اخه تستشم میگن خیلی گرونه ادم نمیدونه چیکار کنخ

تست نده .اگه کرونا باشه خودشو نشون میده بعد بریزبیمارستان انقدا زیاد نیست هزینشم.علائمت  خودس به مرور مشخص میکنه کروناست یا نه. باید خودتو قرنطینه کنی دیگه چاره نیست