2737
2734
عنوان

فقط ۱۷ دقیقه...!

| مشاهده متن کامل بحث + 19600 بازدید | 322 پست
خیلی ممنون امیدوارم کردید ♥

🌷🌸

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
چیکار کنم به نظرتون بارها شده نمازم رو بخونم ولی بعد دو سه ماه ترک کنم ،دیگه خسته شدم اونقدر که این ...

سلام عزیزم

شروع یککار اونم کاریکه خیلی ازش اطلاع نداریم و فوایدشو نمیدونیم خیلی سخته دائم باشه چون نفسمون عادت نداره و ازون طرف هم شیطان با قدرت سعی میکنه جلوشو بگیره

پیشنهاد من اینه: اگر واقعا تمام وعده های نماز نمیخونین و هیچ وعده ای نیس بگین مثلا ظهرو من میتونم راحت هرروز بخونم. در حدیکه قطعی ول نمیکنین مثلا نماز ظهر و عصر انتخاب کنین و باخودتون و خدا عهد ببندین هرگز ترک نکنین. چهل روز اینکارو ادامه بدین تا تثبیت بشه بعدش نماز بعدی که راحته براتون مثلا مغرب عشا اضافه کنین و باز عهد ببندین. و کلا در عهداتون برای روزیکه ممکنه نخونبن جریمه تعیین کنین غیر اینکه شکستن عهد نه اخلاقیه نه شرعی...

چون واس کسیکه کلا یک وعده هم نماز نمیخونه تصمیم اینکه همه وعده هارو یکباره بخونه اونم بدون اینکه معرفتش ناگهان تغییر کرده باشه واقعا دشواره

درکنارش روی عقایدتون کار کنین. برای شروع کتابای کم‌حجم و ساده پرسش و پاسخ دانشجویی که برای اصول عقاید و خیلی موارد تهیه شده بخونین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از امام صادق (ع)سوال کردند: چراخدابی نمازی را درحدکفر قرارداده است اما شراب خواری ودیگر گناهان ر ...

نماز نخوندن کجاش دهن کجی ه

خنثی بودنه

خلاء هست

یه شکاف

برای ما مسلمانها نماز یه ارتباط با انرژی مثبت هست که سبکبال میشیم

میشه منبع حدیثتون رو بفرمایید

2728
2738
نماز نخوندن کجاش دهن کجی ه خنثی بودنه خلاء هست یه شکاف برای ما مسلمانها نماز یه ارتباط با انرژی ...

34) المعجم الاوسط، ج 3، ص 343.

پيامبر اکرم صلى الله عليه وآله:
مَنْ تَرَكَ الصَّلاةَ مُتَعَمِّداً فَقَدْ كَفَرَ جِهاراً.(34)
هر كس نماز را عمداً ترك كند، آشكارا كفر ورزيده است.

حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .دلت رو مهمون کن به یه صلوات زیبا برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی(عج)  #تا پای جان مطیع فرمان رهبریم

دوست داشتنى ترين كارها نزد خداوند نماز اول وقت، سپس نيكى به پدر و مادر و سپس جهاد در راه خداست.

حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .دلت رو مهمون کن به یه صلوات زیبا برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی(عج)  #تا پای جان مطیع فرمان رهبریم
سلام عزیزم شروع یککار اونم کاریکه خیلی ازش اطلاع نداریم و فوایدشو نمیدونیم خیلی سخته دائم باشه چون ...

عزیزم ببخشید این تغییر ناگهانی معرفت به چه علت میتونه رخ بده؟!

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
نمازهایت را عاشقانه بخوان،حتی اگر خسته ای یا حوصله نداری، قبلش فکر کن چرا داری نماز میخونی؟؟؟ آن ...

عزیزم من امشب تموم دردام افتاده یادم حالم بده 

فردا شروع میکنم نماز خوندنو واقعا دیگ کم آوردم دربرابر این دنیا و ادماشش

عزیزم ببخشید این تغییر ناگهانی معرفت به چه علت میتونه رخ بده؟!

علتش که خدا میدونه از روی چه کارهای نیک و چه خصلت های والاییش خدا فردو لایق این موهبت کرده

اما تلنگرهای مختلف در زندگی همه هست که برخی بی توجهند و برخی براشون بال پروازه... مثلا دیدید یک غیرمسلمان با شنیدن قران جوری متحول میشه که گویی ایمان راسخی در قلبش ایجاد شده؟

معرفت حقیقی رو خدا میده اما تلاش های فرد جهت کسب علم دین و معرفت به خدا میتونه کمک کنه تالایق اون معرفت ناب بشه...

عزیزم من همش حس میکنم نمازام قبول نمیشه و ایرادی داره با اینکه کلی با دقت میخونم اما وسواس میگیرم ...

سلام عزیزم سوالتون خیلی پیچیدست

ایا کار دبگه ای هم در زندگی هست که فکرتونو درگیر درستیش کنه؟ مثلا شستن دستهاتون کامل انجام شده یانه

تکالیف مدریتون چک کنین مرتب که کامل انجام دادین بانه....

یاهرمثال دیگه ای که فکرتون درگیر کنه ایا خوب انجام شده یاته

2706