2733
2734
عنوان

عشقای من فداتون بشم الهی

280 بازدید | 28 پست

بچه ها من چن وقت پیش تاپیک زدم ک ازمون دارم لطفا برام دعا کنید قبول شم شما ها واقعا دلتون پاکه و خواستم بگم مرحله اول قبول شدم حالا بازم از شما مهربونا میخوام واسم دعا کنید ۱۱ مرداد مرحله دومش ازمونه اگرچه خودمم تلاش میکنم اما واقعا دعای شماها گیراست میشه بازم واسه من دعا کنید قبول شم😘😘😘💝💝عاشقتونم یه دنیا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شالله قبولی 💕🌸💕

لطفا با قلبای مهربونتون برای متم دعا کنین ب خواستهام برسم❤

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     
2731

عزیز دل ان شاءالله که قبول میشی

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2740
فدای تو بشم‌ انشالله

خدا نکنه عزیز❤

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
انشالله به خواسته دلت میرسی .با تلاش وکوشش زیاد حتما میتونی ..👌👌❤💪💪💪

اره تلاش خیلی مهمه انشالا ک نتیجه بگیرم از زحماتم من خیلی وقته جز وعده های غذایی از اتاقمم بیرون نمیرم

ممنون گلم

2706