2733
2734
عنوان

کیا پانیک دارن؟بیاین درد و دل کنیم

7665 بازدید | 54 پست

الان خواب بودم تو خواب دچار حمله شدم بلند شدیم دیدم میز کنارمو گرفتم محکم دارم تکونش میدم.شما چطورید چه قرص‌هایی مصرف میکنید من فردا باید بازم برم دکتر

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من

تو خواب دچار حمله شدی؟

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
2731

من پارسال بعداز زایمانم دچار حمله پانیک شدم و از تنهای میترسیدم رفتم خونه پدر شوهرم که تنها نباشم ۴ماهی اونجا بودم.الان خیلی بهترم و کمتر میترسم و بعضی وقتا احساس مرگ دارم ولی خدارو شکر خیلی بهترم و میتونم تنها بمونم تو خونه.داروی خاصی مصرف نمیکردم یا مرتب مصرف نمیکردم

در تاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد
چجوریه؟ ایشالا خوب بشین هرچی زودتر❤

ترس و اضطراب شدید و وسواس فکری .خسته شدم دیگه الان میشه هشت سال

چی ۸ سال چطور شد دچار شدی

هشت ساله اینطورم انگار درمان نداره.با دارو کنترل میشه ی مدت خوب بودم باردار شدم دیگه نباید دارو مصرف میکردم و تقریبا خوب شدم تا اینکه کرونا گرفتم و ترسم برگشت

2738
چی ۸ سال چطور شد دچار شدی

این مریضی ی دفعه به وجود میاد من ی غروب ترم دو دانشگاه بودم ی دفعه تو ماشین احساس کردم ی چیزی تو دلم پاره شد و روح از بدنم جدا شد از اون موقع گرفتار شدم

من تا وقتی کلونازپام و دیاسپام میخورم خوبمف قط که میکنم بدتر از قبل میشم

نباید سرخود قطع کنی .فقط تو خواب اینطور میشی؟بیداری نمیشی؟

نباید سرخود قطع کنی .فقط تو خواب اینطور میشی؟بیداری نمیشی؟

سرخود قطع نمیکنم، تحت نظر دکتر شروع میکنم، اروم اروم کمش میکنم و بعدم قطع میکنم، توی بیداری اگر عصبی شم دیگه نه میتونم حرف بزنم نه میتونم چیزی بجوم، شاید مسخره باشه این حرف اما الان 4 سال هست که حسرت یه ادامس خوردن بدون درد به دلم مونده

هشت ساله اینطورم انگار درمان نداره.با دارو کنترل میشه ی مدت خوب بودم باردار شدم دیگه نباید دارو مصرف ...

منم از همین میترسم گرونا گرفتی خوب شدی.این حملات پانیک یعنی باعث میشه سیستم بدن ضعیف بشه

در تاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد
سرخود قطع نمیکنم، تحت نظر دکتر شروع میکنم، اروم اروم کمش میکنم و بعدم قطع میکنم، توی بیداری اگر عصبی ...

شاید عصبی باشی و فشار عصبی باشه.پانیک خیلی نشونه دیگه داره سرچ کن ببین چند تا از اون علایمشو داری

2706