2733
2739

یعنی انقدر بی اعتماد بنفسم😔 شایدم بی عزت نفس

اصلا حالم گرفته میشه

مثلا میگن دندونات نامرتبه و این حرفا 

بعضیا شبیه قوزمیتن انقدر اعتماد بنفس دارن که نگو

فوق العاده هم‌خجالتیم 

( نمیخوام اون ایراد ظاهری رو درست کنم چون انسان هیچوقت‌کامل نمیشه) 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه چیز دیگه هم هست من خیلی اروم هستم حرف زدنم شله و دستم کنده مثلا توی طرف شستن یا هر کار فیزیکی دیگه ای کلا اینجوریم ذاتا و درست نمیشه اینو هم‌خیلی بهم‌میگن یکم ناراحت میشم

منم همینم توخونم همش میگم مامان خیلی زشتم اینجام خیلی زشته سیاهم فلانم مامانم میگه ن بعدش میگم دروغ میگی اینطورمیگی دلم نشکنه حالااگرم بگه اره مثلابرودکترخوبش کن میگم دیدی میدونستم زشتم حالاچیکارکنم

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥

قیافه خیلی مهم نیس اخلاقه که باعث میشه مثلا من به عنوان دوست دوستیمونو ادامه بدم به خودتم اینو همیشه بگو قیافه اکثر مردم معمولیه به بقیه هم اجازه نده راجع به قیافت نظر بدن

کاشف دلخوشی های کوچک باش! ^^
2738

عزیزم اگه ایرادی میبینی که میتونی برطرفش کنی و با برطرف کردنش حس خوب میگیری انجام بده منم دوستم ورداشت به من گفت دندونات کجه😑منم گفتم باشه 

رفتم درست کردم الان اعتماد به نفسم بیشتر شده واقعا ازش ممنونم که بهم گفت وگرنه که فکر نکنم تا بیست سال دیگم نمیرفتم

اما اگه نه که

تو راضی ظاهرت راضی گور بابای ناراضی😐😂

خدایا شکرت ...  

عزیزم قیافه،که خدادادیه،وهیچکس قیافه خودش انتخاب نکرده، ذشت طرزفکراونایه  که میگن مثلادندونات نامرتبه و...

من تاعید1400به بزرگترین آرزوم رسیدم🍃🍀🌹😍هرکی امضامودیدآمین بگه لطفاا❤💕

من مثلا تو یه مجلس یه جایی میرم فکر میکنم از همه زشت ترم و سرو وضعم از همه بدتره و هیچکی قبولم ندارم وقتی مهمانی یا جایی میرم تا چند روز مریضم به خاطر همین موضوع

عزیزم قیافه،که خدادادیه،وهیچکس قیافه خودش انتخاب نکرده، ذشت طرزفکراونایه  که میگن مثلادندونات ن ...

اخه از شخصیتم هم که ایراد میگیرن خیلی میرم تو فکر کلا. مثلا میگن چرا انقدر دستت کنده چرا انقدر شلخته ای و... کلا ذاتن اینجوریم دست خودم نیس

2706