2733
2734

خب اگه نوشته باشهpco یعنی چی؟ 

پرستارم از نوع مهربون😍💉💊  در حال خوندن زبان آمریکایی هستم  😉😉       و معتقدم  👈برای کسی ک میفهمد توضیحی لازم نیست و برای کسی ک نمیفهمد هر توضیح اضافه است✔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگهpco همون تنبلی نیست؟؟؟؟ واسه بارداری ب مشکل میخورم؟؟

تخمدان پلی کیستیکه گلم باید درمان بشی،الان تو اقدامی؟

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
2738
جدی؟؟؟؟ فکر میکردم pco ینی تنبلی تخمدان نهههه فقط رفتم چک بشم....کم کم قصد بارداری داشتم

اره گلم نوشته ک تو هر تخمدان بیشتر از ۱۲ تا کیست کوچیک داری چیزی نیست با دارو درمان میشی و برای بارداریم مشکلی نیست خیلیا با بارداری کیستشون درمان میشه

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
اره گلم نوشته ک تو هر تخمدان بیشتر از ۱۲ تا کیست کوچیک داری چیزی نیست با دارو درمان میشی و برای بارد ...

عزیزم ممنوووونم

امیدوارم اینطوری باشه ک شما میگید😚

اصلا عاشق بچه و بارداری نیستم...اما ترسیدم چون شوهرم خیلی دوست داره😑 میترسم باردار نشم

عزیزم ممنوووونم امیدوارم اینطوری باشه ک شما میگید😚 اصلا عاشق بچه و بارداری نیستم...اما ترسیدم چون ...

فدایت عزیزم نه نگران نباش فقط پیگیر درمان باش گلم😘

2706