2737
2734

سلام به همه

یه دوستم که سالهاست ازش خبر نداشتم, امروز شنیدم بدنبال یه توده توی سینه ش تشخیص سرطان دادن و الان تحت شیمی درمانی وپرتودرمانی هست و این مدت مجبور شدن دوقلو شو سقط کنن والانم حال خوبی نداره, همش 28سالشه و یه دختر کوچولو هم داره. 

نذرکردم براش 1000تاحمد بخونم. اگه کسی میتونه حتی تعداد کم همراهی کنه با نفسهای پااکش ممنون میشم بهم بگین. 

ایشاالا بنیت شفای تمام مرضا خصوصا ایشون. 

ممنون

10 تا

ایشالا خدا کمکش کنه

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ٢٠ تا انشالاه که شفا پیدا کنه وبالای سر دخترش باشه

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
2731
۵تا خوندم عزیزم شماهم ی فاتحه بخون واسه برادرشوهرم 

روحش شاد 

منم واسش خوندم

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃

حتما عزیز ان شاءالله خدا شفاشون بده اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2738

منم 20 تامیخونم انشالله شفاپیداکنن...شماهم واسه من دعاکنم خیلی محتاج دعام

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنین...مرسی  راستی توی تاپیک های ختم ونذر یامذهبی تگم کنین.پیشاپیش ممنون والتماس دعا  
2706