2737
2734
عنوان

طرقبه مشهد

10281 بازدید | 41 پست

چطور جاییه؟

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا

یکی از دوستام میگه رفتم طرقبه خرید کردم و...

مگه جای تفریحی نیست؟

مرکز خرید هم داره؟

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه دور دور رفتیم فقط اخر هفته ها

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

بعد از کرونا برات توضیح میدیم فقط بزار این وضعیت اسفناک مشهد تموم بشه😰

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
میخوای بیای مسافرت؟ بیای اینجا کرونا ۱۰۰ درصد میگیری

نه والا پشت کنکوریم من تاسرکوچه م نمیرم☹

2740

من فقط مسافرت رفتم اونجا بسیار جای خوش آب و هوا با انواع محضولات و خشکبار مرغوب مثل آلو و مویز و ادویه های عالی با قیمتای ارزون و کلی کالا و صنایع دستی خوشگل اینه که میگم مال پارسال بود 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
بعد از کرونا برات توضیح میدیم فقط بزار این وضعیت اسفناک مشهد تموم بشه😰

بابا من پشت کنکوریم میخام راست و دروغ دوستمو دربیارم

یکی از دوستام میگه رفتم طرقبه خرید کردم و... مگه جای تفریحی نیست؟ مرکز خرید هم داره؟

ویلاژ توریست و مرکز خریدای جاده طرقبه رو میگن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
طرقبه یک منطقه ییلاقی نزدیک مشهد که در نسیرش بیشتر مراکز خرید و رستوران هست خودش هم جای سرسبزی هست

مثلا جوریه که لباس واینا میشه خرید؟

جای قشنگیه واقعا خوش میگذره ... بله مراکز خریدم داره ...

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
طرقبه و شاندیز مناطق ییلاقی هستن تو خود شهرشون خبری نیست خودش باز مناطق مختلف داره کنگ زشک و ...

وای من عاشق فضای ابرده و زشکم. منو یاد شمال میندازه