2737
2739
عنوان

زایمان

219 بازدید | 27 پست

سلام صبح همگی بخیر

بالاخره انتظار ماهم به پایان رسید و دخترکوچولومون داره قدم رنجه میکنه😍

ساعت 10 وقت زایمان دارم لطفا برام دعا کنید و صلوات بفرسید برام

انشاالله هرکی آرزوشو داره خدا یه نی نی ناز و سالم و صالح تو بغلش بذاره

و هرکیم بارداره، بارداری خوبی داشته باشه

ممنون از همه

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسلامتی . طبیعی یا سزارین؟

سزارین

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧
2731
سلام عزیزم به سلامتی مبارک باشه پیشاپیش.بهترین لحظه عمرتو تجربه می‌کنی کلی کیف کن.انشاالله قسمت همه ...

خیلی ممنون

انشاالله 

2740
خیلی ممنون انشاالله 

راستی بعد زایمان سرتو تکون نده زیاد چپ و راستم نکن حداقل چند ساعت اول(جلوگیری میکنه از سر درد)

نسکافه.چایی.فلاکس.کمپوت انجیر همراهت ببر.

پوشک بچه از اون ساده ها هم برای خودت یک بسته ببر با لباس زیر چند تا.برس.لوازم آرایش.

ان شاالله به راحتی نی نی بیاد بغلت...منم امروز باید برم برازایمان اما طبیعی...میشه برا منم دعا کنید؟؟خیلی استرس دارم🥺

یازده بار شمردیم و یکی ❤باز کم است...اللهم عجل لولیک الفرج
2706