2737
2739

بچها خوب که شدین تا چند روز بازم قرنطینه کردین خودتونو؟چجوریه ممکنه بعد از اینکه ازمایش مجدد بدیم و منفی باشه ناقل باشیم؟؟

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من  هم  سوالم  هست چند روز باید قرنطینه  باشن؟.

شوهرخواهر من گرفت دکتر سر کارشون واسش ۲۰ روز مرخصی داد. یعنی اینکه بعدش دیگه ناقل نیست میتونه بره سر کار

این دستهای خالی و ساده دخیلتان، ما را ب رسم رفاقت دعا کنید.
2740
کلا از روزی ک تست مثبت میشه ۲۱ روز بعدش همه چی اوکیه والا من تو خونه عادی بودیم ماسک نزدیم

مطمئنی اینو عزیزم؟چون من کاری دارم باید انجام بدم میخوام بدونم اگه ازمایش دادم و‌منفی بود میتونم کارمو انجام بدم؟اسیب نمیزنم به کسی؟

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2706