2733
2739
عنوان

متخصصان بورس بيان نظر بدن 💕💕💕

157 بازدید | 25 پست

چند روزه بورس منفي شده. الان چ سهمي برا خريد خوبه ؟ و اينكه شهريور كه ميگن بورس ريزش داره حداقل چند روز هست؟ به يك ماه هم ممكنه كشيده بشه ؟

بيخيال دنيا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نم شنیدم اوضاع بورس خرابه، نمیدونم والا از وقتی طلا سقوط کرد انگار بورسم افتاد

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2742
پترول وبانک مرقام رتاپ وپترو خودت راجع بهشون تحقیق کن صرف صحبت من خرید نکن

میشع درخواست منو قبول کنی؟ میخوام گمت نکنم

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
2738
🌷

الان باید کجا رو ببینیم پیدات کنم اصلا خصوصی بلد نیستم 😕

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
پترول وبانک مرقام رتاپ وپترو خودت راجع بهشون تحقیق کن صرف صحبت من خرید نکن

نظرتون واجع به أين سهمها چيه خساپا خودرو خگستر شستا.  كدومو به نظرتون خوبه الان بخريم برا بلندمدت

بيخيال دنيا 
باید اون بالا بزنی رو عکست درخواستای دوستی میاد فکر کنم

درخواست دادم توهم قبول کردی ولی ديگه نمیدونم کجایی 😬میرم رو دوستان من هیچکی نیست😩😐

نظرتون واجع به أين سهمها چيه خساپا خودرو خگستر شستا.  كدومو به نظرتون خوبه الان بخريم برا بلندم ...

خوبن همشون خوبن

فقط یه خورده خطرناکن چون خیلی وقته تو سودن 

ولی در کل قیمت خودرو که رفته بالا شاید اصلا اصلاح نکنن بازم به رشدشون ادامه بدن

خدایا هر کی برای من هر چی میخواد اول به خودش بده😊😊😊
2706