2737
2739

کلیپای رقصو بی صدا میبینم صداشو قطع میکنم بعد انگار یه دیوونه زنجیری داره خودشو تکون میده ادا درمیاره وای خیلی باحاله وقتی حالم بده اینکارو میکنم خیلی می خندم حالم خوب میشه 😅😅😅

در تاریخ ۹۹/۹/۹ من به آرزوم رسیدم و خیلی خوشحالم ...واسه آرامش و خوشبختیم دعا کنید محتاج دعاتونم

🙄🙄🥴🥴

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه خوشبختانه هنوز ب این مرحله نرسیدم😄😄

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2740

من یه بار با هدست میرقصیدم خواهرم ازم فیلم گرفته

پاکشم نمیکنه آشغال😂

یعنی میذاره و روده بر میشه از خنده

دلم براش تنگ شد❤

خدایا هر کی برای من هر چی میخواد اول به خودش بده😊😊😊
نه خوشبختانه هنوز ب این مرحله نرسیدم😄😄

وای خیلی باحاله امتحان کنی می فهمی 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ من به آرزوم رسیدم و خیلی خوشحالم ...واسه آرامش و خوشبختیم دعا کنید محتاج دعاتونم
امتحان کنین خیلی باحاله

😄😄😄😄

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
من یه بار با هدست میرقصیدم خواهرم ازم فیلم گرفته پاکشم نمیکنه آشغال😂 یعنی میذاره و روده بر میشه ا ...

وااای تصورت کردم 😂😂😂

خدایی منم دیوونه ام ولی نه در این حد خسته نباشی دلاور  خدا قوت پلوان همینجوری ادامه بده &nbs ...

فدات خخخخخخخ😂😅

2706