2733
2734
عنوان

هوسای شبانه

628 بازدید | 71 پست

هوس کله پاچه کردم.

ووااای خوبه حامله نیستم جدیدا همش دلم غذاهای مختلف میخواد.

ظهر دلم آب دوغ خیار میخواست 

بعدازظهر ذرت مکزیکی میخواستم شوهرجون درست کرد برام 

شامم دلم سالاد ماکارونی میخواست خودم درست کردم الانم نصف شب کله پاچه میخوام.

خوبه حالا استعداد چاقی ندارم وگرنه ۱۰۰ کیلو میشدم

خدایا وقتی تو کنارمی از هیچی نمیترسم....

منم چیز برگر می‌خوام

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

من منحرفم فك كردم چي نوشتيا

قاعده هشتم:🍀هیچ‌گاه نومید مشو. اگر همه درها هم به رویت بسته شوند، سرانجام او کوره راهی مخفی را که از چشم همه پنهان مانده، به رویت باز می‌کند. حتی اگر هم‌اکنون قادر به دیدنش نباشی، بدان که در پس گذرگاه‌های دشوار باغ‌های بهشتی قرار دارد. شکر کن! پس از رسیدن به خواسته‌ات شکر کردن آسان است. صوفی آن است که حتی وقتی خواسته‌اش محقق نشده، شکر گوید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
با نوشابه یا دوخ ؟

هیچ کدام

سس پنیر 😭

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

از همشون ۱۴تا پرس لدفا😕

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2706