2737
2739

سلام دوستان. من توی یه پروسه افتادم که خودمم گیج و منگ هستم. خواهرم 43 سالشه و باردار نمیشه مگر تخمک اهدایی و یا رحم اجاره ای و.... خودش هیچ تخمک نداره و با دارو هم فعال نشد. من میخوام بهش تخمک اهدا کنم. من و شوهرمم مشکلی بابت این قضیه نداریم. من 33 سالمه و الان دارم پسر 14 ماهه شیر میدم. نمیدونم داروهایی که واسه موقع اهدا میدن بهم واسه شیرم یا پسرم ضرر نداره. از طرفی هم میترسم با اهدای تخمک خودم بعدا نتونم باردار بشم و تخمک هام از بین برن یا کم بشن. خواهرم فقط تا 3 ماه بعد فرصت داره. نظر شما در مورد این کار چیه و آیا تجربه ای داشتید. واقعا دلم میخواد به خواهرم کمک کنم و بیشتر بخاطر شیردهی نگران هستم. من فقط یه تخمدان دارم و  یکیشو بخاطر کیست بزرگ جراحی کردم و درآوردم سالها پیش. و بعد ازدواج در دومین اقدام باردار شدم.  لطفا تجربه هاتونو بگید. ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بیاین بگین شبیه کدوم بازیگر هستین یکم دلمون بازشه https://www.ninisite.com/discussion/topic/4 ...

بیشعور

بسه دیگه

ی کاری میکنی مجبور شدم بهت توهین کنم

خانوما برید تاپیکش گزارش بزنید

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2740

پیش دکتر برو و همه اینا رو بپرس. اما تا جایی که میدونم مشکل نداره. چون هر ماه تخمک داری.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2706