2737
2739

برای سلامتی بیماران کرونایی و باردار ها و همچنین خواهرم که باردار هست و خودش و جنینش در خطر کروناس نذر کردیم ۱۸۰۰۰ صلوات

۱۲ هزارتاش فرستاده شده ممنون میشم مشارکت کنین برای مابقی 😘💜🤍❤️خدا سلامتی بده بهتون🙈💜😍

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۱۰۰ تا

پدرت چطوره؟خودت خوبی؟

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
۱۰۰ تا پدرت چطوره؟خودت خوبی؟

سلام عزیزم خوبیییییی دستت درد نکنه

خودم خوبم خداروشکر ولی بابام سرفه هاشون بد خیلی قبلا مشکل ریه داشتن خیلی میترسیم😭😭😭

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
سلام عزیزم خوبیییییی دستت درد نکنه خودم خوبم خداروشکر ولی بابام سرفه هاشون بد خیلی قبلا مشکل ریه دا ...

فدات پدرتم بهترمیشه ایشالا نگران نباش

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
فدات پدرتم بهترمیشه ایشالا نگران نباش

تو چطوری خوبی؟

تو چطوری خوبی؟

قربونت بد نیستم