2737
2739
عنوان

خطرات بارداری دوقلویی

4551 بازدید | 21 پست

سلام به همگی من به تازگی فهمیدم دوقلو باردارم ان شاالله قسمت همه منتظرا اگه کسی هست دوقلو داشته باشه ممنون نیشم تجربیاتشو درباره مراقبت های بارداری بهم بگه

میشه برای خونه دارشدنم دعا کنی مهربونم  

مدام تحت نظر دکتر فوق تخصص باش

دکتر خودش همه جا راهنماییت میکنه

فقط مواظب فشار خونت باش آخرای حاملگی 

موفق باشی گلم🍒🍒

خدایا تو را شکر می گویم چرا که هر روز بهترین ها را وارد زندگی من می کنی.🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خطری نداره من خواهرم ۳ قلو باردار بود فقط غذا زیاد بخور و استراحت و پیش ی متخصص خوب برو تا مکمل بهت بده

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌

[QUOTE=147400012]خطری نداره من خواهرم ۳ قلو باردار بود فقط غذا زیاد بخور و استراحت و پیش ی متخصص خوب برو تا مکمل بهت ...[/QUOTE

خیلی نگرانم اخه من کم کاری تیروئیدم دارم مرسی از دلگرمیت

2740
ارهشش هفته و چهارروز طبق سونو

بسلامتی و شادی عزیزم، خیلی استراحت کن، اصلا بار سنگین برندار، بیشتر به پهلوی چپ دراز بکش، لبنیات و مواد کلسیم دار مثل بادوم درختی زیاد بخور که دندونهات خراب نشن و پوکی استخوان نگیری، چون دوتا کوچولو دارن از وجودت تغذیه میکنن، احتمالا اگر تهوع بگیری هم تهوعت نسبت به بارداری های معمولی بیشتره، اگر اذیت شدی بگو دکترت قرص ضدتهوع بهت بده، برات ارزوی سلامتی دارم🌹

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
خطری نداره من خواهرم ۳ قلو باردار بود فقط غذا زیاد بخور و استراحت و پیش ی متخصص خوب برو تا مکمل بهت ...

چ خوب 😀 ارثی هست چندقلو یی یا دارو میخوردن خواهرتون؟

خدایا ❤ همین که تو هستی کنارم .... من غرق در آرامششششششششم 😍😍😍❤❤ خداجونم خیلی عاشقتم😙😙من قراره مامان دوقلو یا سه قلوها باشم😍😍😍البته بااجازه تو خداجون جیگرمممممم😗😗😗 خدایا دخترامو و محمدم رو زودی بهم بده😚😚😚 خدایا عاشقتم..بزودی تیکربارداریمو میزنم بلطف تو ای مهربان خدای من😘
خطری نداره من خواهرم ۳ قلو باردار بود فقط غذا زیاد بخور و استراحت و پیش ی متخصص خوب برو تا مکمل بهت ...

عزیزم😍 چند هفته ای دنیا اومدن؟

بسلامتی و شادی عزیزم، خیلی استراحت کن، اصلا بار سنگین برندار، بیشتر به پهلوی چپ دراز بکش، لبنیات و م ...

فدات عزیزم مرسی از توصیه هات ان شاالله نی نی شماام سالم و صالح باشه

فدات عزیزم مرسی از توصیه هات ان شاالله نی نی شماام سالم و صالح باشه

من هفته ی یازدهم، هفته ی دیگه ان شاءالله میرم سونوی غربالگری، بنظرت ممکنه دوقلو بوده باشه و توی سونوی قلب دیده نشده باشن؟؟

ای جونم  من عاشق دوقلوام ب سلامتی بیان تو بغلت گلم. عزیزم شما ارث دوقلو رو داشتین یا تحت نظر پز ...

من سه سال منتظر بودم به خاطر دارو دوقلو شد

2706