2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسرم گردن گرفته خدا رو شکر الان نه ماهشه ولی یه ذره تکون داره دکتر گفت طبیعیه و خوب میشه ولی خودم یه ...

پسرمن تو چهارماه گردن گرفت

پسر خاهرم تو شش ماه

هر بچه فرق داره

نگران نباش

دختر من ۵ ماهه بود بقل میکردم قشنگ میوفتاد ۹ ماهگی از بهداشت  فرستادنم پیش دکتر مغز و اعصاب تهران 

ولی خدا رو شکر دکتر اونجا گفت چیزی نیست و فقط تنبله بعد اون دیگه پزگیر نشدم ولی یکسالگی خوب بود راه هم دیر رفت چاهار دست و پا هم دیر رفت حرف هم دیر زد و از نظر جسمی ریزست

دخترم همه زندگیمه
2740

پسر منم الان چند روزه رفته تو ۵ ماه هنوز خوب گردن نگرفته وقتی بغلش میکنیم ی خورده لق میزنه .پسرت چند وقته ؟؟

❤میشه واسه سلامتی گل پسرم ی صلوات مهمونم کنی❤مرسی مهربونا😘

آخ ببخشید یادم رفت بگم . با وجود اینکه گفت تنبله و از این حرفا ولی واسه خاطر جمع شدنمون ده جلسه کاردرمانی بردیم 

که دکتر کاردرمانی هم گفت تنبله و مسکل خاصی نیست 

دخترم همه زندگیمه
پسر منم الان چند روزه رفته تو ۵ ماه هنوز خوب گردن نگرفته وقتی بغلش میکنیم ی خورده لق میزنه .پسرت چند ...

پسرم نه ماهشه گردن گرفته فقط یه ذره تکون داره پسرم شش هفت ماهگی گردن گرفت 

پسرم نه ماهشه گردن گرفته فقط یه ذره تکون داره پسرم شش هفت ماهگی گردن گرفت 

خب فک نکنم مشکلی باشه با این حال از دکترش بپرس...من ب دکترش گفتم گفت اشکال نداره تا همین حد ک میگیره خوبه

❤میشه واسه سلامتی گل پسرم ی صلوات مهمونم کنی❤مرسی مهربونا😘
2706