2733
2734

گل های قالی اتاقم میشمارم از بیکاری 😐😂شوهرمم باهام قهره کاری نمیتونم بکنم تنها کار همینه 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیشب بسته نامحدود شبانه خریدم تا صبح بیدار بودم

تا الانم خواب

بقیشم غذا فیلم نقاشی...

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2731

الان مامانم همش میگه بلند شو فلان کارو بکن 

منم خوابم میاد با این ک ساعت ۱ بیدار شدم

گرسنمم هس 

تا الان ویدیو اموزشی ساز دیدم یه کمم کتاب خوندم 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2740
محلش نده تا خودش بیاد سراغت 

😂عادتمه تقصیر منه اون باید ناراحت باشه ولی من ناراحتم قهر کردم الانم مثلا خوابم 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
حقشه بگیر بخواب ولش کن

😂الان فکر کرده خیلی ناراحتم برعکس خیلیم خوشحالم 

ساز چیه

ابزار نواختن موسیقی 

سه تار

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2706