2737
2739
عنوان

کتکم زد😢😢

971 بازدید | 31 پست

داداشم منو زد حالم خیلی بده خسته شدم از این زندگی همش درد و رنج و گریه

پس چرا تموم نمیشه این همه صبر کردم

سر چیز الکی دعوامون شد منو زد سرم خیلی درد گرفته نفسم بزور اومد بالا 😭😭

مشکل عصبی داره ۱۰ دقیقه بعد ک دید من حالم بده کلی خودشو زد با مجسمه ها تو سر خودش زد.

برامون دعا کنین مشکلامون حل شه همه توی خونه ما دیوونه شدن بخاطر فشار😭😭😭

هرگز از یاد نبرم آنکه مرا ، بی سر و سامان خودش کرد . هرگز از یاد نبرم آنکه مرا ، اسیر چشمان خودش کرد .هرگز از یاد نبرم من ، که دلم را به که دادم ! هرگز از یاد نبرم من ، که به پای که فتادم . آن قدر از تو نوشتم ، که خودم رفته ز یادم.هرگز هرگز نکنم نگاهی به نگاه کسی ، که اگر تو به داد دلم نرسی میمیرم ! 💜💙( کاربری متعلق به یک نفر نیست ) 

چطوری کاربری دست چند نفره

؟مگه تلفن خونه اس

ببخشیدافضولی میکنم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مشكلتون چيه عزيزم؟😔

عاجزانه التماستون ميكنم به پاتون ميوفتم توروخدا توروقران تورو به اباالفضل العباس قسَمتون ميدم واسه شفاى مادرم دعا كنيد جونم مادرمه عمرم مادرمه همه كسم مادرمه جون بچه هاتون قسم واسه شفاى مادرم دعا كنيد سرطان داره روزى صدبار ميگم خدايا چرا اين سرطان رو به من ندادى بجاى مادرم؟؟؟؟ديگه اشكى نمونده كه بريزم با اينكه حامله ام ولى تمام غصه هاى عالم تو قلبمه من بخاطر فشار عصبى و بيمارى اعصاب شايد خيلى جاها اونجور كه بايد با مادرم رفتار نكردم اميدوارم حلالم كنه منو ببخشه من مثل سگ پشيمونم قسم ميخورم بجان بچم اگر روزى مادرم چيزيش بشه خودمو ميكشم😭😭😭😭😭😭😭😭
وا چه حقی داره ک دست روت بلند کنه چند سالتونه؟  ازت بزرگتره؟

اره بزرگتره من ۲۲ سالمه اون ۲۵ 

هرگز از یاد نبرم آنکه مرا ، بی سر و سامان خودش کرد . هرگز از یاد نبرم آنکه مرا ، اسیر چشمان خودش کرد .هرگز از یاد نبرم من ، که دلم را به که دادم ! هرگز از یاد نبرم من ، که به پای که فتادم . آن قدر از تو نوشتم ، که خودم رفته ز یادم.هرگز هرگز نکنم نگاهی به نگاه کسی ، که اگر تو به داد دلم نرسی میمیرم ! 💜💙( کاربری متعلق به یک نفر نیست ) 
چطوری کاربری دست چند نفره ؟مگه تلفن خونه اس ببخشیدافضولی میکنم

نام کاربری و رمز مشترکه هرکی توو گوشی خودش میزنه وارد میشع

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2740
چطوری کاربری دست چند نفره ؟مگه تلفن خونه اس ببخشیدافضولی میکنم

من با دوتا از دوستام استفاده میکنیم رمز عبورو داریم شماره هم ک مال خودمه

مشكلتون چيه عزيزم؟😔

پدرم ورشکست شد همه زندگیمون نابود شد😭

داداش من دیشب بهم گیر داد اومدم خونه انقد جیغ کشیدم بغلم کرد گف غلط کردم😐اصلا داداش ها دیونن😭

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓