2733
2734
عنوان

زایمان من

195 بازدید | 11 پست

سلام

ببخشید که همش تاپیک میزنم

سه روزه زایمان کردم پسرمو بخاطر عفونت خون بستریش کردن بعد از دوتا سقط خدا بهم دادش شنیدم نفس های بچه های نی نی سایت خیلی پاکه و دعا شون میگیره

همیشه وقتی تاپیک التماس دعا میدیدم برای استارتر صلوات میفرستادم و دعا میکردم

اگه این بار شما منو قابل دونستید برای اینکه پسرم به زودی برگرده پیشم و صحیح و سلامت باشه یه صلوات مهمونم کنید💚

خدا اجر تون بده

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ‍‍‍⁦❤️⁩

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
ان شاء الله همین روزا میگیریش توی بغلت ❤️

انشاءالله بحق بنده های خوب و دلپاکی مثل شما💚

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ برای حاجتتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
انشا الله تا فردا مرخص میشه نگران نباش .عفونتش چند بود 

گفتن تا ده روز باید بمونه😔

نمیدونم جواب آزمایشش رو‌ به ما ندادن تو همون بیمارستان چند ساعت بعد از زایمان بستری شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
عزیز دلم براش دعا میکنم. نگران نباش خوب میشه زودی

خدا خیرتون بده

انشاءالله بحق شش ماهه اربابمون بچه منم صحیح سالم برگرده پیشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم بچت چطوره؟

سلام گلم مرخص شد الحمدلله بعد از ۷ روز

1
5
10
15
20
25
30
35
40