2737
2734

مامانم زنگ زد گفت عصر میایم خونت گفتم باشه پس من شام منتظرتونم کلی گفت ک نه ما شام نمیمونیم باید برگردیم شب کار داریم خونه . حالا سوالم اینه من شام بزارم براشون؟؟

اگر اره  شام چی بزارم ک سریع حاظر شه؟

تعداد رای : 179
نظرسنجی
اره بزار زشته😒
98
54%
نه دیگه . تعارف که ندارید
81
45%
خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

خورشت بزار. قیمه قرمه. اگه نموندن هم ناهار بخور 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

حاضر* ببخشید اشتباه تایپی بود

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

خودت مامانتو بهتر ميشناسي اگه داره تعارف ميكنه خب نگهشون دار اما اگه باهم راحتين نميخاد درست كني

خدايا شكرت بخاطر پسر خوشگلم.شكرت كه منو لايق مادرشدن دونستي.خداياااااااااا دامن همه منتظرارو سبز كن
اتفاقا مادر من اینقد تعارفیه  بدون دعوت نمیاد خونه ام

خب اینکه بدون دعوت نیاد تعارف نیست 

و شعور خیلی بالای مادرت رو میرسونه 

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706