2733
2734

سلام بچه ها  من ورودی یازدهم ریاصی هستم  معدل دهمم ۱۹.۶۰ شده شنیدم قلمچی معدل بالای ۱۸ رو بورسیه میکنه . درسته؟ اگه میدونید بگید و اگه میدونید چه مدارکی میخواد هم بگید چون واقعا دوست دارم ازموناش شرکت کنم ولی امان از بی پولی راستی گزینه دو بهتره یا قلمچی یا سنجش یا گاج یا...؟

یکی از همکلاسیایی منم بورسیه شد بعد فک کنم باید بری همونجا که ثبت نام میکنن با کارنامه واینا واسه ازمونم همون قلم چی برو چون فقط اون که بورسیه می‌کنه من خودم انسانی بودم گزینه دو رفتم اونم خوبه ولی واسه ریاضی تجربی شنیدم قلم چی بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین من خودم قلم چی ام خیلیم تحقیق کردم برا این ازمونا قام چی سطح سوالاش بالاس و کاملااا امادت میکنه برا کنکور و بودجه بندی درساشم خیلی عالی تر از گزینه دوعه و اینکه خدماتشم نابه. والا برا بورسیه شدن من فقط شتیدم تراز ازمونت باید بالا 7000 و اینا باشه

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگی من افتاد😍😍
ببین من خودم قلم چی ام خیلیم تحقیق کردم برا این ازمونا قام چی سطح سوالاش بالاس و کاملااا امادت میکنه ...

ای بابا من تا حالا ازمون ندادم 

یه سوال دیگه 

تراز چیه 😓😓😓😓

ببخشید میدونم بی ربطه  ولی درساتون سخته؟ منظورم اینه که کدوم بخش سخت تره؟ راضی هستی رفتی ریا ...

مهم نیست بابا سوالتو بپرس گلم . درسامون که اره یعنی انسانیا هم سخته بنظر من چون همش حفظیه باز ریاصی با فرمول کار داری . من خودم تجربی الف اوردم اتفاقا بالاترین نمره مدرسه رو هم اوردم ولی چون اینجایی که من هستم یکم حالت دهاته  مدارس خوب خارج از شهره برا همین پشیمون شدم برم تجربی  چون واقعا میدونسنم قبول نمیشم و میدونستم این مدرسه ای که الان میرم معلماش افتضاحه که واقعا هم همین بود  بعدا خودم میخوام تجربی بخونم 

ای بابا من تا حالا ازمون ندادم  یه سوال دیگه  تراز چیه 😓😓😓😓

ازمون بدی متوجه میشی گلم هرچقدر بالاتر باشه بهتره

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگی من افتاد😍😍
باید تحت بهزیستی و اینا باشی یا پدرت دور از جون فوت شده باشه و بالاخره یه راهی که ثابت کنه واقعا ندا ...

نه هیچکدوم ولی مشکل مالی داریم قبول نمیکنن😯 البته بگما تو منطقه محروم هم زندگی میکنیم یعنی بیشتر اینجاییا ندارن  

2706