2733
2739
عنوان

عاشق شدن...

512 بازدید | 45 پست

اگر با دلت چیزی را یا کسی را دوست داشتی

زیاد جدی نگیر...

زیرا کار دل دوست داشتن است

مانند چشم که کارش دیدن است

اما اگر روزی با "عقلت"کسی را دوست داشتی

اگر عقلت عاشق شد

بدان چیزی که تجربه میکنی اسمش عشق است

_افلاطون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دقیقا واونجاس که میشه دلیل بی قراری های شبانه

یکی بهم گفت خیلی داغونی نه ؟....................................... گفتم از کجا فهمیدی گفت اخه خیلی قشنگ میخندی ...........................  خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است ................................

حالم از عشق بهم میخوره   دیگه هیچ از عشق خوشم نمیاد بشنوم  لعنت  ب این زندگی

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍
2738

عشق فقط درد داره دردی ک هیشکی جز خودت نمیفهمه چه حس عمیق و دلگیر کننده داره عشق فقط یعنی درد کشیدن .... 

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍
 عشق فقط درد داره دردی ک هیشکی جز خودت نمیفهمه چه حس عمیق و دلگیر کننده داره عشق فقط یعنی درد ک ...

و دقیقا حرف افلاطون همینه که به این عشق بها ندین چون فقط ضرره ولی اگه دلو جدی نگیری و صبر کنی تا وقتی که عقل عاشق شه اونموقع میبینی که درد نداره

2706