2733
2739
عنوان

قهر و رفتن خونه پدری

3574 بازدید | 110 پست

دخترا کیا تا حالا تو زندگی مشترک هر دعوایی که داشتن و دارن قهر نکردن برن خونه باباشون و موندن تو خونه خودشون؟دلیلشم بگید بی زحمت

دوای درد مرا هیچ کس نمی‌داند! فقط بگو به طبیبان دعا کنند مرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نرفتم 

حتی سر بدترین دعوایی ک کردیم 

چون می‌دونم دو روز دیگه آشتی میکنیم یادمون می‌ره مادرپدرم تا عمر دارن یادشون نمیره

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

دعوایی که به خونه پدری کشیده بشه رو نمیشه جمع کرد دیگه

رفتن به خونه پدر/دوست/خواهر/برادر بدترین تصمیمه

دوتا آدم عاقل و بالغ باید بتونن مشکلاتشونو دوتایی حل کنن

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2738
من چون با مادر شوهرمینا تو ی ساختمونیم نمیتونم برم بعدشم دوست ندارم شوهرم بد شه

به نظر منم این درسته چون بعداً خونواده اصلا فراموش نمیکنن و با داماد بد میشن، راستی زندگی با خونواده شوهر سخت نیست؟

من نرفتم  حتی سر بدترین دعوایی ک کردیم  چون می‌دونم دو روز دیگه آشتی میکنیم یادمون می‌ره ...

مشخصه خانم فهمیده ای هستی