2737
2739
عنوان

کمک.دندان درد در بارداری

114 بازدید | 9 پست

سلام.۵ عید وقت گرفته ام با چه بدبختی تو اوج کرونا از جراح لثه هم تنبلیم کرد برم هم پسر بزرگم امتحان رو خوانی جامعه القرآن اش بود هم  تنها پزشکش اقا  موجود بود  تو اون شرایط کرونا خداوکیلی  تمام عوامل باعث شد نرم 

از ماه رمضانم باردارشدم الحمدلله 

یک مدت بس که قطره حنظل ریختم گوشم دیگه گفتم از اخر ناشنوا هم میشم دردش ۳.۲ساعتی خوب بود دوباره شروع میشد 

یک.دوستی گفت سوجوک درمانی جایی مهمان بودم نشد انجام بدم حالا بماند 

با خودم گفتم الله اعلم از این علم ناشناخته 

الان ماه ۴ بارداری هستم دندان عقلم به شدت درد میکند سیر و قطره حنظل هم نیست که نیست قطره حنظل داشتم ها الان شانس من نیست 

با درد دندون از خواب پاشدم چی بخورم ژلوفن.وداروهای شیمیایی عمرا بخورم برای بچم.

بگین دردش چطوری اروم کنم خواهشا تو.این شرایطم نگین چرا همون ۵ نرفتی و...

یاعلی التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو نت سرچ کن خیلی درمان خانگی میاره مثل گذاشتت سیر و چای نبتون و .....    شوهرم تازه عمل سنگین انجام داده دیروز التهاب ناحیه زیر شکم هم به خاطر سوند داره دندونشم گرفته به درد به حالش گریه میکنم 

خدا بزرگه تو.حاملگیمم رفتم دندان پزشک گفتن باید نامه از متخصص زنان بیاری چون عصب کشی وجراحی لثه فکر کنم لازم داشت اصلا دکترهام اعصاب ندارن یک جوری به من گفت من گفتم واویلا من اومدم چی کار بکنم دیگه پیش دکترمم نرفتم گفتم لابد ضرر داره بااون عصبانیت وبی محلی گفت.حالا هم خدا تا صبح بزرگه صبح همسرم میگم بره از خونه مامانم بگیره شاید داشته باشن یا از عطاری 

توکل به خدا.التماس دعا 

2738
[QUOTE=147334724]میخک برا دندون درد خوبه عسل هم میگن به هر درد بی درمان دواست[/Qعدد ۱۱۱۵ یعنی چی ؟چن ...

منظورت به عسل

آره میگن ار دردی رو درمان میکنه اما عسل طبیعی نه آب و شکر

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵