2752
2734
عنوان

حس بی ارزشی یا بی احترامی

130 بازدید | 16 پست

با کسی که  در ارتباطم 

هر دو خوب میدونیم که فقط دوستیه نه ازدواج 

دلایلش هم زیاد ، یه سری اولین بار بعد از بحثمون 

گفتم ته این دوستی خدافظیه

و من سعی می کنم از لحظه  لذت ببرم  

اونم تائید کرد و  خوشش اومد 

سری اخر یه ادم بی ربط تو گذشتش که داشت تعریف می کرد یهو به من ربط داد و گفت 

به توام می گم که هیچ موقع حسابی نکنی

در مورد  اینده

منم خیلی بهم برخورد 

اینکه شما یه چیزیو از اول گفتی  چرا باید طرف مقابل دوباره همونو تکرار کنه؟؟   

از نظرتون خواسته کم نیاره ؟ درک نمی کنم 

حتی دعوام شد گفتم من

هیچ وقت کاری به اینده و زندگیت ندارم

بعضی وقتا خیلی چیزا  بهم حس بی ارزش بودن میده 

می تونه حالا یه جمله باشه می تونه  تو رفتار باشه

نمیدونم چرا از اون موقع نسبت بهش خشم دارم 

در صورتی که نباید ناراحت شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا نباید ناراحت شی اتفاقا باید ناراحت شی بیا بیرون از این رابطه

اخه خودم دفعه اول این حرف زدم منتها چون اون تکرار کرد حرف منو ناراحتم کرده  دوست نداشتم اون بگه

اون نمی خواد  صدبارم خواستم برم  نزاشته

وا شمارش حذف کن بلاک کن بره اینجور ادم ها میخوان بگن این ما هستیم که ادما رو حذف میکنیم ادم ها هرگز  ما رو حذف نمیکنن! دیگه اینهمه گفتن نداره الان هم منتظر یه فرصته حذفت کنه اعتماد بنفس خودشو بالا ببره حالا میخوای بمونی بمون

اخه خودم دفعه اول این حرف زدم منتها چون اون تکرار کرد حرف منو ناراحتم کرده  دوست نداشتم اون بگه

ولش کن لیاقتتو نداره 

ته این رابطه غم وغصه اس

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
وا شمارش حذف کن بلاک کن بره اینجور ادم ها میخوان بگن این ما هستیم که ادما رو حذف میکنیم ادم ها هرگز& ...

اخه چه فرصتی  من انقدر  تلاش کردم 

نمی دونی چیکار می کرد که  اینو بدون اغرار می گم واقعا دوسم داره    اون اگه حذف کنه می گم دستت درد نکنه خوشحالم می شم   ولی اصلا نمی خواد

میتونم بهت پیشنهاد کنم ، از دانش خانم دکتری که لینک پیج اینستاش رو میزارم ، استفاده کنی ، خیلی کاربردیه 

https://www.instagram.com/tv/CCI1XV4H81_/?igshid=tx8u0cz8n6jv

بنفشه هستم، کوچ خودشناسی، توسعه فردی و روابط ، خوشحال میشم تو این‌مسیر همراهیت کنم.
2706