2737
2734
عنوان

میگم کجایی میگه......

658 بازدید | 20 پست

در اکثر مواقع وقتی بهش میگم کجایی میگع بیرونم 

یا میگه میام تا یه ساعت دیگه 

چرا دقیق نمیگه کجام 

همسر من اینجوریه یا از شماهم همینحوریه  

واکنشتون چیع چه جوری رفتار کنم

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میگه کجاست. چون میدونه تا جواب نده بازم میپرسم

مثل الان که باهاش صحبت کردم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

واس من برعکسه..زنگ ک میزنم مهلت نمیده بگم الومیگ فلان جاهستم دارم میام..ولی ساعتشوالکی میگ ۱۰دقیقش ۱ساعت دیگس😑

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2738

من اینجوریم خیلی مسخرهست ادم دقیق بگه کجاست

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

بیرون‌خو

اوایل میگفتم کجایی جوابش بیرون بود

الان احوالپرسی میکنم‌ دیگه نمیگم‌کجاایی کارم میگم

مثلا میخوایم‌شام‌بخوریم‌منتظریم‌کی میرسی

یا فلان‌چیز اومدی سر راهت بیاد

یا قرار جایی بریم منتظرم

بعد جواب میده دقیق میگه کجاست که دیر میرسه یا زود

عزیزم وقتی میگه بیرونم بگو میدونم بیرونی کجای بیرونی😄 بعضی از آقایون حس میکنن تحت کنترلن برا این جواب نمیدن شمام زیاد گیر نده که کجایی یمدت تماس نگیر وقتی پرسید چرا تماس نگرفتی بگو وقتی نمیگی کجایی برا چی تماس بگیرم بپرسم😐 شمام یه چندبار بیرون رفتنی مثل خودش جواب بدی بگی بیرونم حالش جا میاد اگه شاکی شد بگو از تو یاد گرفتم 

عزیزم وقتی میگه بیرونم بگو میدونم بیرونی کجای بیرونی😄 بعضی از آقایون حس میکنن تحت کنترلن برا این جو ...

امتحان کردم نتیجه خوبی نداش

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺
2706