2733
2734
عنوان

شرایط وام مستاجرین

326 بازدید | 9 پست

دوستان دیروز اعلام شد.به عنوان ودیعه در تملک صاحب خانه واریز میشه و در انتهای سال به بانک بر می گرده.تمام قولنامهها کد رهگیری باید داشته باشن

شرایط داره 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ینی ماهی ۵۰۰ هزار کرایه بدی ۶۰ میلیون میدن؟ ب مجردا هم میدن؟

از محل حساب یارانه ها .سرپرست خانوار اگه باشی.نه سودش در ماه ۵۰۰ که به بانک میدی.نه اجاره عزیزم.

این درسته... قبلیه تکذیب شد

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
یعنی چجوری من متوجه نشدم 🙁

یعنی ۶۰ میلیون رو قول نامه ودیعه بانک میده سر سال که موعدت تموم شد پول بر می گردونی به بانک در عوض ماهانه سودشم تو ان یکسال میدی.برای کسانی که پول پیششون کمه خیلی خوبه چون سود ۶۰ میلیون بخوای از کسی بگیری ۱۸۰۰ میشه ولی بانک ۶۰۰ ازت می گیره و این مول یکسال بهت قرض میده

2740
یعنی ۶۰ میلیون رو قول نامه ودیعه بانک میده سر سال که موعدت تموم شد پول بر می گردونی به بانک در عوض م ...

اگ پولو پس ندیم چی؟

در تاریخ  99/9/9  بهترین‌ اتفاق زندگیم رخ خواهد داد 😍😍