2733
2734
عنوان

حالم بده ميخوام بميرم ديگه

226 بازدید | 36 پست

با شوهرم دعوام شده بهش گفتم تو به فكر من نيستي اين حرفوگفتم چون هروقت تا حالا حرفش پيش اومده و ميدونه كه من اگه زبونم لال اتفاقي براش بيفته بدون اون زندگي خيلي برام سخت ميشه ،اما اهميتي نميده الان بعد از دوازده سال زندگي بهم اعتماد نداره كه نصف خونه حداقل به نامم كنه كه محتاج مادرش نباشم هدا منو بكشه ،از روز اول گفت يه حساب مشترك داشته باشيم همه چيمو دادم بهش هر چي كار ميكردم ميدادم بهش كه بينمون حرف پول نباشه تا حالا هم انصافا برام چيزي كم نزاشته ولي اين سري سر دعوا بهم گفت از كجا معلوم تو زودتر از من نميميري؟اونوقت ارث به مادرت ميرسه اونم بميره به برادرات اونام باهامون خوب نيستن خيلي دلم شكست فكر نميكردم بعد دوازده سال اينو بگه بهم گفت مغازه رو به اسمت كردم بسته،تو ميخواي من هيچي نداشته باشم كه تو رئيس باشي ،اصلا انتظار نداشتم اينطوري راجع به من فكر كنه 

ببخشید منم همچين فکری کردم 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخیال واسه مال دنیا زندگیتو خراب نکن...

درضمن هیچ وقت حساب مشترک باز نکن و حقوقت هم برای خودت پس انداز کن تا به این مشکلات برنخوری

تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄
2742
بیخیال واسه مال دنیا زندگیتو خراب نکن... درضمن هیچ وقت حساب مشترک باز نکن و حقوقت هم برای خودت پس ا ...

از وقتي كرونا اومده سركار نميرم اعصابم نميكشه خيلي ترسو و بدبخت شدم

خوب مغازه به اسمته ديگه براي حسن اعتمادش به نظرم كافيه ولي تو با پافشاريات ممكنه زندگيتونو خراب كني

به نظرت بهم اعتماد داره؟يا جوگير شده اونموقع زده به نامم؟شايد الان ازونم پشيمونه 😔

خب راس میگه شوهرت مغازه بستته دیگ چقد توقع داری

پدر شوهرم همه چي توي زندگيش بنام مادرشوهرم بود،خواهر شوهرمم همه چيشون بنام خودشه،چرا من بايد فرق داشته باشم با اونا؟

2740
بیخیال واسه مال دنیا زندگیتو خراب نکن... درضمن هیچ وقت حساب مشترک باز نکن و حقوقت هم برای خودت پس ا ...

من بهش اعتماد كردم ولي اون تظاهر ميكرده ظاهرا،منم بهش گفتم الكي نگو دوستت دارم عاشقتم وقتي بهم اعتماد نداري چطور ميتوني دوستم داشته باشي

بابا سطح توقعاتت دیگه برج ایفلو از رو انداخته بخدا🙁خیلی خوش بین هست  من بودم میگفتم حتما میخو ...

خب تو از من شناختي نداري ولي اون دوازده ساله كامل منو ميشناسه نبايد اين فكرو بكنه

پدر شوهرم همه چي توي زندگيش بنام مادرشوهرم بود،خواهر شوهرمم همه چيشون بنام خودشه،چرا من بايد فرق داش ...

چرا فک. میکنین زندگیتون باید از مث دیگران باشه؟؟ 

دختر خوب بنظرم همسرت مرد خوبیه ک مغازه رو بنامت کرده... من ب شوهرم میگ خونه رو بنامم کن میگ ع ن م کف دستت نمیزارم😂😂

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗
پدر شوهرم همه چي توي زندگيش بنام مادرشوهرم بود،خواهر شوهرمم همه چيشون بنام خودشه،چرا من بايد فرق داش ...

چکار به زندگی اونا داری 

حتما اونا هم واسه این کار دلایل خاص خودشونو دارن 

مقایسه نکن خواهر

2706