2733
2739
عنوان

تو را به خدا بیاین کمک!! هفته 6 بارداری سونوگرافی کردم جنین رویت نشد

| مشاهده متن کامل بحث + 318159 بازدید | 454 پست

شیاف پروژسترون باعث میشه نی نی سقط نشه منم استفاده کردم خوب بود الانم۱۸هفتمه نی نیم هم سالمه ان شاالله بارداری لذت بخشی داشته باشید☺

❤الهی به امیدتو❤       👦تیکریکسالگیه پسرمه👦مامان قربونه چشای آبیت بشه عشقم😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خداروشکر عزیزم انشالله منم به ۱۸ هفته برسم زود  اخه دیشب یکم فعالیت داشتم باز لک دیدم هنوز قطع ...

عزیزم ضخامت ساک منم اندازه شما بود شما جنینت و قلبش رویت شد؟

خدایا عزیزانم رو درپناه خودت حفظ کن🤲
سلام دوستان،من هفته گذشته سنو دادم گفت شش هفتته ساک و کیسه زرد و جنین دیده شده قلب دیده نشد ج‌وابشو ...

عزيزم شما چي شدي رفع شد مشكل به سلامتي؟

خدايا هر كي به هر چي ميخواد برسه
سلام عزيزان من امروز به حساب پريودم هشت هفته و چهار روزم هست ولى سونو گفت پنج هفته و پنج روز جنين هم ...

عزيزم منم سن بارداريم و سونو نميخونه

خدايا هر كي به هر چي ميخواد برسه

من بارداری اولم تو ۶ هفته جنین دیده نشد ولی تو این بارداریم خداروشکر ۶ هفته و ۵ روز جنین و قلب دیده شد و ضربان داشت  که به حساب خودم ۷ هفته و ۶ روز بودم ولی سونو گفت ۶ هفته و ۵ روز هستی

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
2738
الهه جان سلام. خیلی زود رفتی. من فکر کنم قبل از تو آخرین نفری بودم که این سایت رو پر کرده بودم از آه ...

سلام منم دیروزرفتم

و مثل شماها شدم

جنین رو ندیدن

هفته ششم هستم و قطر ساک بارداریمکه رشد طبیعی داشته 

خیلی دیروز گریه گردم

ده روز دیگه باید برم سونو

دعام کنید

منم 7 هفته و چهار روز به حساب اولین روز اخرین پری رفتم سونو  ولی گفت 6 هفته و دو روز و ضربان هم شنیده نمیشه .توکل کردم ب خدا تا شنبه دوباره سونو کنم.ینی یک هفته بعد . انشاله خدا دل هممون رو شاد کنه

خوب شد گفتی نی نی من این دکترم که گفت میخوای 2 هفته صبر کن برو سونو یا همین الان برو سونوی واژینال م ...

چه دکترایی پیدامیشن 

با چنگال ماست خوردن توی فرقه ی مامنطقی ترازاینه که ازجات بلندشی بری قاشق بیاری
2706