2737
2739

سلام بچه‌ها ممنون که اومدین 

لطفا آدرس و شماره تلفن دکتر افلاطونیان متخصص زنان و زایمان و نازایی بهم میدین؟؟ 

شما رفتین. هزینه ویزیتش چقدره؟ دفترچه بیمه ندارم؟ میدونین چه آزمایش هایی رو باید همراهم باشه عزیزان 

ممنون ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اینجوری نیست که بری میخوام برم  پیش افلاطونیان...میری بیمارستان اونجا مشاور داره پرونده پزشکی ومشکلتو میگی وحتما میگی ازشهردیگه اومدم...اونام بررسی میکنن ومیگن پیش کدوم دکتر بری ...احتمالا میفرستن پیش همون افلاطونیان یاکریم زاده..مشکلتون چیه؟چندسالتونه؟

قربونت برم. ممنون.  جواب گرفتین؟؟ هزینه هاشون خیلی بالاست؟  مخصوصا آزمایش چون دفتر بیمه ...

من ۳سال پیش رفتم ولی با ای یوای وبار دوم جواب گرفتم...افلاطونیان کلا هزینه اش ازبقیه بیشتره..فک کنم زیاد بشه ..اول بیمه بشی بعد بیای به نفعته

اینجوری نیست که بری میخوام برم  پیش افلاطونیان...میری بیمارستان اونجا مشاور داره پرونده پزشکی و ...

26 سالم. واژیونیسم بود سال اول ازدواجم سال 97 تقریبا خوب شدم

بعد الان چندساله اقدامم اصلا باردار نمیشم 

اینجا دکتر خوب نداره واژیونیسم هم یک ماما تهرانی تشخیص داد تلفنی راهنماییم کرد خیلی محبت کرد بهم 

خیلی سختمه😔

26 سالم. واژیونیسم بود سال اول ازدواجم سال 97 تقریبا خوب شدم بعد الان چندساله اقدامم اصلا باردار نم ...

همین؟بیای اینجا اول خودت وشوهرت باید ازمایش بدید بعدسونو...بعدم دارو میدن بهت...محض احتیاط ۳.۴تومن باخودت بیار ولی دفعه اول فک نکنم اینقدر بشه...نمیدونم چون بیمه نداری

همین؟بیای اینجا اول خودت وشوهرت باید ازمایش بدید بعدسونو...بعدم دارو میدن بهت...محض احتیاط ۳.۴تومن ب ...

ببخشید ما همه آزمایش دادیم. پرولاکتین و سونو هم رفتم 

اونجا دوباره باید برم؟ آخه اینجا مراکز  قیمت مناسب بلدم 

برم بیام یزد میشه؟